Polskie Radio
Section05
świnka

Żyją dla jedzenia i jedzą całe życie. Najważniejsze fakty o świnkach morskich w audycji "Dzieciaki kochają zwierzaki"

Całe życie coś przeżuwają, nie przyjaźnią się zwykle z królikami, a dodatkowo są bardzo delikatne i szybko mogą się rozchorować. Chociaż świnki morskie to jedne z najpopularniejszych zwierząt domowych w Polsce, to opieka nad nimi, nie należy do najłatwiejszych. Jak powinniśmy prawidłowo zajmować się tymi gryzoniami opowiedziała w Polskim Radiu Dzieciom Jolanta Gawęda ze Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim. Audycja "Dzieciaki kochają zwierzaki" także na bezpłatnej platformie podcastowej Polskiego Radia. Zapraszamy!
Zobacz więcej na temat:  radio dla dzieci DAB+ historie dom hodowla zwierząt zwierzęta domowe świnka

Wszystko o świnkach morskich w audycji "Dzieciaki kochają zwierzaki"

Świnki morskie to jedne z najpopularniejszych zwierząt domowych w Polsce. Są większe od chomików i żyją znacznie dłużej. Można je wziąć na ręce i ostrożnie przytulić. Przy tym są mniej zajmujące niż na przykład psy czy koty. Co warto wiedzieć przed powiększeniem rodziny o świnki morskie? Opowiedzą o tym eksperci i hodowcy. Wybierzemy się też na wystawę najpiękniejszych świnek!
Zobacz więcej na temat:  radio dla dzieci DAB+ historie dom hodowla zwierząt zwierzęta domowe świnka

bez szufladki

Jak go opisać? Skutecznie się wymyka.Performer, artysta parateatralny, copywriter, założyciel i pracownik agencji reklamowych, twórca akcji społecznych - wymienię trzy: "A ja, czy poszedłbym?" w 60 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, "Spal Wstyda" dla pracowników korporacji i "Tęsknię za Tobą, Żydzie" - w sumie kilka projektów, które walczyły o odzyskanie pamięci o polskich Żydach.*
Zobacz więcej na temat:  Agnieszka Szydłowska internet świnka Warszawa wychowanie