Polskie Radio
Section05

videoMozaika

Webinar "Zarządzanie energią, koncentracją i zadaniami" - zobacz WIDEO

- Lubię to określenie "zarządzanie", dlatego, że gdy ja zarządzam swoją energią, swoją koncentracją czy zadaniami to mam poczucie, że mam wtedy wpływ, że mam wtedy kontrolę. I tak jak zarządzanie często kojarzy nam się z biznesem, to uważam, że w dzisiejszym świecie zarządzanie sobą jest równie ważne, a nie wiem czy nie najważniejsze - mówiła w Czwórce Anita Michalska.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka internet technologie psychologia

Relacje, relaks, rozwój i religia - jak osiągnąć w życiu szczęście? Zobacz WIDEO

- Warto mieć w życiu pasje i dbać o bliskie relacje, doceniać "małe rzeczy", ale też nauczyć się bronić własnych granic. Zawsze znajdzie się w naszym życiu powód do smutku, więc trzeba też umieć znaleźć powody do dumy - mówił Jakub Bronisław Bączek, prowadzący w Czwórce webinar "Jak podnieść jakość swojego życia?".
Zobacz więcej na temat:  Czwórka internet technologie psychologia Jakub Jamrozek szczęście STYL ŻYCIA

NaVI na muzycznej scenie Trójki. Oglądaj wideo z koncertu

– Dzięki grze zespołu NaVi możemy poczuć się szczęśliwsi – powiedział dziennikarz Polskiego Radia Zbigniew Krajewski. W niedzielę 18 października o godz. 19.05 poprockowa formacja z Mazowsza wystąpiła w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Koncert można było usłyszeć na naszej antenie, a także zobaczyć na stronie internetowej oraz Facebooku Programu III Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Trójka koncert Marek Dutkiewicz MUZYKA