Polskie Radio
Section05

Unia Europejska

Jarosław Kaczyński: nie może być UE dwóch prędkości

– Nie sądzę, by Angela Merkel była zwolenniczką koncepcji Unii Europejskiej dwóch prędkości – podkreślał w rozmowie z Polskim Radiem, Telewizją Polską i Polską Agencją Prasową Jarosław Kaczyński. Prezes Prawa i Sprawiedliwości mówił m.in. o rozmowach z niemiecką kanclerz, dotyczących przyszłości Wspólnoty.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Niemcy Jarosław Kaczyński PiS media publiczne kryzys w Unii Europejskiej Angela Merkel POLSKA

Jarosław Kaczyński chce zmian w UE. Komentarz publicystów

– Angela Merkel dziś nie może zadeklarować, że traktaty dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej zostaną otwarte – komentował w Polskim Radiu 24 Krzysztof Rak z „Nowej Konfederacji”. Publicysta na naszej antenie odniósł się do wywiadu, którego Jarosław Kaczyński udzielił Polskiemu Radiu, Telewizji Polskiej i Polskiej Agencji Prasowej.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość Polskie Radio 24 Witold Gadowski Angela Merkel Krzysztof Rak

Śledztwo ws. reprywatyzacji. 2,5 miliona zł łapówki?

Wywiad Jarosława Kaczyńskiego dla Polskiego Radia, Telewizji Polskiej i Polskiej Agencji Prasowej, seminarium dotyczące działania programu Rodzina 500 Plus oraz wszczęcie śledztwa dot. korupcji ws. reprywatyzacji w Warszawie. To wydarzenia, które komentowaliśmy w audycji Podsumowanie Dnia.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Jarosław Kaczyński PiS program 500+ reprywatyzacja Warszawa korupcja Angela Merkel Elżbieta Rafalska Andrzej Duda Amber Gold