X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Anna Fotyga

Europosłowie: "Na Białorusi metody KGB na wzór sowieckich"

Ponad 70 europosłów zaapelowało w środę do szefów instytucji UE i szefowej unijnej dyplomacji o "poważne przemyślenie" polityki wobec Białorusi w świetle ostatnich działań białoruskich władz wobec demonstrantów oraz aresztowań dziennikarzy i opozycjonistów. Podpisali się pod nim europosłowie z PiS i PO.
Zobacz więcej na temat:  Raport Białoruś Białoruś MSZ opozycja demokratyczna Aleksander Łukaszenka ŚWIAT Unia Europejska Anna Fotyga Parlament Europejski Michał Boni Danuta Huebner Bolesław Piecha Kazimierz Michał Ujazdowski Beata Gosiewska

Fotyga o wyborze Tuska: siłą zmieniono obyczaje

- Po raz pierwszy zdecydowano się, by na ważne stanowisko w Radzie Europejskiej była wysuwana osoba o hybrydowym poparciu, gdyż żadne państwo oficjalnie nie zgłosiło, że to jest jego kandydat i szuka dla niego poparcia – skomentowała w magazynie "W samo południe" wybór na drugą kadencję dotychczasowego szefa tej instytucji Donalda Tuska, europoseł PiS. Polska zaproponowała na tę funkcję europosła Jacka Saryusza-Wolskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Donald Tusk Jacek Saryusz-Wolski Anna Fotyga Jerzy Jachowicz

"Histeria wokół nowej władzy w USA jest niestosowna"

Parlament Europejski poparł w głosowaniu umowę gospodarczo-handlową między Unia Europejską i Kanadą - CETA. Skutkiem porozumienia będzie między innymi zniesie ceł na większość towarów i usług. –W obecnych układach strumienie handlu świadczą o dalekosiężnych związkach. Ta umowa podkreśla związki transatlantyckie – mówiła w audycji Rozmowa Poranka – 24 Pytania Anna Fotyga, europosłanka PiS.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Anna Fotyga CETA Parlament Europejski Kanada Donald Trump USA Rosja

Przeciwko rosyjskiej propagandzie. Rezolucja Fotygi przyjęta

Nasilająca się rosyjska propaganda jest zagrożeniem dla Europy - tak uznała większość europosłów przyjmując rezolucję w tej sprawie. Autorką tego dokumentu jest polska deputowana Anna Fotyga, była minister spraw zagranicznych. Sprawę komentowali w Debacie Dnia Jakub Jałowiczor (Gość Niedzielny) oraz Tomasz Walczak (Super Express).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Rosja propaganda Unia Europejska polityka Anna Fotyga