X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Łukasz Schreiber

Łukasz Schreiber: mamy najniższy deficyt od 30 lat

- Mamy zrównoważony budżet, który udało się wprowadzić, a także najniższy deficyt od 30 lat. Dzięki temu, a także dzięki 5-procentowemu wzrostowi gospodarczemu od pięciu kwartałów, mogliśmy zaproponować projekty, jakie znalazły się w "nowej piątce PiS" – powiedział w "Sygnałach dnia" Łukasz Schreiber z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Łukasz Schreiber Nowa Piątka PiS Katarzyna Gójska budżet Polski deficyt budżetowy Rodzina 500+

Ataki na biura PiS. "Hasła bez pokrycia prowadzą do agresji"

- W przypadku biura Beaty Kempy w Sycowie, nie było tylko dewastacji drzwi jak w moim przypadku, tylko próba podpalenia, co jest skandalem. Jeśli nie spróbujemy wspólnie powstrzymać nakręcającej się spirali nienawiści, to dojdzie do tragedii jak w roku 2010 roku w Łodzi. Dyrektor biura poselskiego został zamordowany, ale celem miał być Jarosław Kaczyński – mówił w audycji Rozmowa PR 24 poseł PiS Łukasz Schreiber. Gościem PR24 była też posłanka Kukiz’15 Agnieszka Ścigaj.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Prawo i Sprawiedliwość policja Łukasz Schreiber Zdzisław Krasnodębski POLSKA

Prof. Krasnodębski: agresja wobec PiS-u to nic nowego

Zniszczone zostały drzwi biura poselskiego Łukasza Schreibera (PiS) oraz europosła Kosmy Złotowskiego w Nakle nad Notecią. Natomiast w warszawskim biurze posła PiS Pawła Lisieckiego oraz europosła Zdzisława Krasnodębskiego zamki zaklejono nieznaną substancją. O dewastacjach w biur poselskich polityków PiS mówił w audycji Gorący Temat  24 europoseł PiS prof. Zdzisław Krasnodębski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Prawo i Sprawiedliwość policja Zdzisław Krasnodębski Łukasz Schreiber

"Mam nadzieję, że to tylko akt wandalizmu"

Nieznani sprawcy zniszczyli drzwi biura posła PiS Łukasza Schreibera i europosła tej partii, Kosmy Złotowskiego w Nakle nad Notecią. Do podobnego aktu wandalizmu doszło również w Warszawie, gdzie w biurze posła PiS Pawła Lisieckiego oraz europosła Zdzisława Krasnodębskiego zaklejono zamki w drzwiach wejściowych przy pomocy nieznanej substancji. Mówił o tym w Polskim Radiu 24 politolog dr Andrzej Anusz.
Zobacz więcej na temat:  Prawo i Sprawiedliwość Łukasz Schreiber Mariusz Błaszczak Andrzej Anusz Zdzisław Krasnodębski policja

Spór o sądy. Co zmieni spotkanie szefa PiS i prezydenta?

Prezydent rozmawiał w piątek z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Spotkanie to rozpoczęło cykl konsultacji w sprawie ustaw, dotyczących reformy wymiaru sprawiedliwości, które głowa państwa ma przedstawić do końca miesiąca. Możliwe konsekwencje tego spotkania omawiali w Jedynce Łukasz Schreiber (PiS), Andrzej Czerwiński (PO) i Marek Jakubiak (Kukiz'15).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA GOSPODARKA Marek Jakubiak Marek Mądrzejewski Andrzej Czerwiński Łukasz Schreiber Mateusz Morawiecki

"Jesteśmy nieco zdziwieni i zaskoczeni decyzją prezydenta"

– Przyznajmy szczerze. Jesteśmy nieco zdziwieni i zaskoczeni decyzją prezydenta – mówił w Rozmowie PR24 Łukasz Schreiber, poseł Prawa i Sprawiedliwości, odnosząc się do weta Andrzeja Dudy ws. ustaw o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym. – Bardzo dobrze się stało – komentował z kolei Tomasz Rzymkowski z Kukiz’15.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 reforma sądownictwa PiS Kukiz'15 Łukasz Schreiber Tomasz Rzymkowski Sąd Najwyższy Andrzej Duda prezydent krs