X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Mafia

Patryk Jaki: "Ani jednej złotówki na sprawy ideologiczne"

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy Patryk Jaki zadeklarował, że jeżeli wygra wybory, to nie wyda "ani jednej złotówki na sprawy ideologiczne", w przeciwieństwie do - jego zdaniem - kandydata PO i Nowoczesnej Rafała Trzaskowskiego. Ponownie oświadczył też, że nie zamierza rezygnować z przewodniczenia komisji weryfikacyjnej.
Zobacz więcej na temat:  reprywatyzacja Patryk Jaki Komisja Weryfikacyjna Mafia POLSKA wybory samorządowe

Słowacja: niepewność i brak zaufania do władz

Po niedzielnych wystąpieniach prezydenta Andreja Kiski i premiera Roberta Fico w reakcji na zabójstwo dziennikarza śledczego Jana Kuciaka na Słowacji dominuje niepewność i brak zaufania do władz. - Kryzys polityczny jest bardzo prawdopodobny. Zaufanie do premiera Fico i partii rządzącej drastycznie spada - powiedział w rozmowie z portalem PolskieRadio.pl dr Marcin Zaborowski, politolog, Visegard Insight.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT dziennikarstwo Mafia

Jak ewoluowała zorganizowana przestępczość w Polsce?

- Grupy żoliborska i mokotowska od pruszkowskiej i wołomińskiej różniły się przede wszystkim skalą brutalności – podkreślił w audycji W Gruncie Rzeczy dziennikarz kryminalny Dawid Sawicki. O tym, jak ewoluowała zorganizowana przestępczość w Polsce na przestrzeni lat, mówił także emerytowany policjant rozpracowujący gangi Andrzej Kawczyński.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 przestępczość policja policja polska Mafia