X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
dolary

Decyzja ws. Brexitu. Co dalej z brytyjską gospodarką?

Premier Theresa May ma dziś przedstawić plan wystąpienia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Z doniesień brytyjskich mediów wynika, że będzie to "twarda" wersja Brexitu, czyli m.in. rezygnacja ze wspólnego rynku. W Pulsie Gospodarki sprawę komentowali Izabela Kozakiewicz z Business Review Plus, Jarosław Janecki z Societe Generale i Marek Siudaj z "Gazety Bankowej".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Brexit Wielka Brytania Theresa May dolary kurs walut waluty

Skutki włoskiego referendum dla gospodarki

Po przegranym referendum premier Matteo Renzi zapowiedział swoją dymisję. O reakcji rynków finansowych na wynik włoskiego referendum i o tym, czy w związku z nim Włochów i Europejczyków czekają wstrząsy w sektorze bankowym, rozmawiali w Pulsie Gospodarki Mariusz Pawlak (Związek Przedsiębiorców i Pracodawców), Rafał Sadoch (mBank) i dr Maciej Bukowski (WISE Europa).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Włochy referendum ekonomia Matteo Renzi Unia Europejska euro dolary