Polskie Radio
Section05

siłownia

Działalność basenów i siłowni. Gowin: jesteśmy otwarci na dalszy dialog z branżą

- Jednym z postulatów branży fitness, właścicieli aquaparków i basenów jest odblokowanie ich działalności od 24 października - poinformował resort rozwoju, pracy i technologii, relacjonując przebieg konsultacji z tymi branżami. Zapewnił, że chce możliwie szybko odmrozić m.in. działalność basenów i siłowni.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce koronawirus basen tarcza antykryzysowa SPORT GOSPODARKA

Nowe obostrzenia w związku z pandemią, 152 powiaty w strefie czerwonej. Zobacz wytyczne

Od soboty (17.10.2020) jedenaście miast wojewódzkich, w tym Warszawa, znajdują się w czerwonych strefach. Rząd zaostrza restrykcje w związku z dużą ilością nowych zakażeń koronawirusem. Poinformowali o tym na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koronawirus COVID-19 pandemia rząd Mateusza Morawieckiego basen zdrowie

Jak polubić siłownię w 2019 roku?

Trening w siłowni nie musi być nudny. Obecnie kluby są wyposażone w nowoczesny sprzęt, który umożliwia ćwiczenia z maszynami, wolnymi ciężarami czy obciążeniem własnego ciała. Ćwicząc regularnie pod okiem trenera jesteśmy w stanie wzmocnić mięśnie głębokie, wyrzeźbić sylwetkę, poprawić kondycję i schudnąć. Jednak początki zazwyczaj nie są łatwe.
Zobacz więcej na temat:  fitness aktywność fizyczna dieta zdrowie i dieta Czas na sport Karina Terzoni