X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
zamieszki

Manifestacje na granicy Strefy Gazy i Izrael

Siedem osób zabitych i niemal 300 rannych - taki jest najnowszy bilans palestyńskich protestów przy granicy Strefy Gazy i Izraela. Podobnie jak w ubiegłym tygodniu, izraelskie wojsko otworzyło ogień do demonstrujących Palestyńczyków. Tym samym liczba ofiar trwającego od tygodnia protestu wzrosła do 29 osób. O protestach Palestyńczyków w Strefie Gazy mówił w audycji Świat w Powiększeniu Michał Wojnarowicz z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Izrael Strefa Gazy Palestyna zamieszki

" W czasie mundialu urządzimy wam piekło"

 - W czasie mundialu urządzimy wam piekło – zapowiadają rosyjscy chuligani w mediach społecznościowych. Rosyjscy pseudokibice "przygotowują się" już do piłkarskich mistrzostw świata. Na celownik wzięli angielskich kibiców, wobec których "wydano wyrok śmierci". To następstwo dyplomatycznych tarć wobec sprawy otrucia Siergieja Skripala.  
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Rosja mistrzostwa świata kibice Anglia Siergiej Skripal zamieszki

Podczas zamieszek w Kijowie aresztowano 36 osób

Przed jednym z kijowskich sądów w czasie zamieszek postrzelono policjanta. Rannych zostało też kilka innych osób. Do zamieszek doszło w czasie rozprawy z udziałem podejrzewanego o korupcję mera Odessy. 36 osób zatrzymano po zamieszkach przed sądem w Kijowie, w trakcie których postrzelony został policjant – poinformował w czwartek wieczorem przedstawiciel policji w stolicy Ukrainy Andrij Kryszczenko.
Zobacz więcej na temat:  Ukraina Kijów policja zamieszki ŚWIAT