Polskie Radio
Section05

POLSKA

Tomasz Wróblewski: PO nie ma pomysłu na Polskę

- Nie bardzo widzę rację bytu PSL-u. Po tym, jak zmieniło się środowisko polskich wsi i mistasteczek, PSL albo się zmieni i będzie szukał innego wyborcy, albo przestanie istnieć, co wydaje mi bardzo naturalne - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Wróblewski (Warsaw Enterprise Institute). Gościem Debaty był także Jakub Pacan (tysol.pl).
Zobacz więcej na temat:  polityka debata Eliza Olczyk Platforma Obywatelska PSL SLD Polskie Stronnictwo Ludowe Sojusz Lewicy Demokratycznej Grzegorz Schetyna Władysław Kosiniak-Kamysz

Działalność mafii lekowej - jedna z przyczyn braku medykamentów

- Sprawa wywozu leków z Polski rozwinęła się bardzo dynamicznie od roku 2012, kiedy weszła w życie ustawa refundacyjna i polskie leki stały się bardzo konkurencyjne cenowo w stosunku do tego, co jest w krajach zachodnich Unii – powiedział w Polskim Radiu 24 Jerzy Kozłowski (Kukiz’15) z sejmowej komisji zdrowia. Gościem audycji był także Tomasz Latos (PiS), przewodniczący komisji.
Zobacz więcej na temat:  leki Piotr Nisztor apteka