Polskie Radio
Section05
Stanisław Żaryn

Rzecznik CBA: rodzina nie miała zastrzeżeń dot. zachowania funkcjonariuszy względem córki Romana Giertycha

Żona Romana Giertycha zarzuciła funkcjonariuszom CBA, że podczas przeszukania ich domu zachowywali się wobec jej córki w sposób seksistowski. Stanisław Żaryn, rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych powiedział, że "z protokołu przeszukania domu Giertychów nie wynika, że rodzina miała zastrzeżenia do zachowania funkcjonariuszy".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Roman Giertych CBA Stanisław Żaryn służby i bezpieczeństwo

"Prokuratura i CBA będą podejmowały decyzje zgodne z opiniami lekarzy". Żaryn o zatrzymaniu Giertycha

Rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn poinformował, że zatrzymany wczoraj adwokat i były polityk Roman G. nadal przebywa pod opieką lekarzy. Roman G. trafił wczoraj po południu do jednego z warszawskich szpitali. Adwokat stracił przytomność podczas przeszukania swojej willi w podwarszawskim Józefowie.
Zobacz więcej na temat:  Roman Giertych CBA prokuratura Stanisław Żaryn POLSKA

TYLKO U NAS Zatrzymania Giertycha i Krauzego. Żaryn: materiał dowodowy jest bardzo mocny

- Mamy do czynienia ze sprawą drobiazgowo przeanalizowaną przez CBA. Materiał dowodowy jest bardzo mocny i dotyczy - podkreślmy to - działania na szkodę spółki - powiedział w Polskim Radiu 24 Stanisław Żaryn, rzecznik ministra koordynatora ds służb specjalnych, w komentarzu do zatrzymania Romana Giertycha i Ryszarda Krauzego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Stanisław Żaryn Antoni Trzmiel CBA prokuratura Roman Giertych

"Rozpracować komunistów". Zaprezentowano dokumenty Kontrwywiadu KG AK "Korweta"

Dokumenty Referatu Antykomunistycznego "Korweta" Kontrwywiadu KG AK opisujące wpływy komunistyczne na terenie okupowanej Polski w czasie II wojny światowej zaprezentowano w poniedziałek w stołecznym Archiwum Akt Nowych. Spotkanie odbyło się z okazji rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA historia Polski Polskie Państwo Podziemne II wojna światowa Stanisław Żaryn

"Kłamstwa Putina na Białorusi rzucają cień na Polskę". Stanisław Żaryn w "Washington Examiner"

"Od wybuchu protestów na Białorusi rosyjska propaganda i oficjalne białoruskie media rozpoczęły "polowanie na czarownice" na zewnętrznego wroga. Polska po raz kolejny stała się głównym celem tej kampanii" - napisał Stanisław Żaryn, rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych, w "Washington Examiner".
Zobacz więcej na temat:  Władimir Putin Aleksander Łukaszenka Rosja Białoruś Stanisław Żaryn ŚWIAT

Oficjalne media Białorusi i Rosji o Polsce: podżegacze wojenni. Jest raport służb specjalnych

- W białoruskiej i rosyjskiej propagandzie Polska jest przedstawiana jako kraj, który na zlecenie USA ingeruje w sprawy Białorusi i dąży do zagarnięcia części jej terytorium – podsumował rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn analizę oficjalnych mediów Rosji i Białorusi.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Białoruś służby specjalne propaganda Stanisław Żaryn

"Może negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo Polaków na Białorusi". Żaryn o antypolskiej narracji

"Antypolska narracja mediów białoruskich i rosyjskich może negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo Polaków na Białorusi. Rosyjska i białoruska propaganda kontynuuje prezentowanie Polski jako zagrożenia" - napisał rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.
Zobacz więcej na temat:  Stanisław Żaryn służby i bezpieczeństwo propaganda dezinformacja Białoruś Rosja media POLSKA

"Polskie wojsko stałym celem ataków". Żaryn o kierunkach rosyjskiej dezinformacji

"W ostatnich miesiącach prorosyjska propaganda wykorzystuje motyw pandemii do realizowania interesów propagandowych Kremla, przeprowadzając informacyjne ataki na polską armię" - napisał rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.
Zobacz więcej na temat:  Rosja dezinformacja propaganda wojsko Wojsko Polskie służby i bezpieczeństwo Stanisław Żaryn służba wywiadu wojskowego POLSKA

Rosyjska dezinformacja w Polsce i Europie. Żaryn: Moskwa stara się oczerniać nas na arenie międzynarodowej

- Rosja stara się przedstawić Polskę jako kraj, tworzący problemy na arenie międzynarodowej. Celem jest wdrukowanie opinii publicznej przekazu, że Polskę należy izolować, bo prowadzimy politykę opartą o emocje. To próby podważenia wiarygodności Polski - powiedział w Polskim Radiu 24 Stanisław Żaryn, rzecznik ministra koordynatora ds. służb specjalnych. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rosja propaganda dezinformacja fake news Stanisław Żaryn Magdalena Złotnicka