X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Robert Sobiech

Obchody 550 lat polskiego parlamentaryzmu w Warszawie

Pamiętne wydarzenie miało miejsce 9 października 1468 roku. Wtedy właśnie zwołany został pierwszy dwuizbowy sejm w Piotrkowie Trybunalskim. Rocznica była okazją do zorganizowania Zgromadzenia Narodowego, które odbyło się na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Warszawie. Spotkanie wpisało się w tegoroczne obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Orędzie do zebranych na uroczystości wygłosił prezydent Andrzej Duda.
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Grzesiowski parlament w Polsce Robert Sobiech Kazimierz Kik

7 lat po katastrofie smoleńskiej. Trauma i podziały

W programie specjalnym poświęconym 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej rozmawialiśmy nie tylko o samej tragedii, ale także o tym, jaka jest prawda o polskim podzielonym społeczeństwie w kilka lat po rozbiciu się prezydenckiego Tu-154M. Audycję kończy tekst przemówienia śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, które miało zostać wygłoszone na obchodach 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. 
Zobacz więcej na temat:  Marek Mądrzejewski Barbara Fedyszak-Radziejowska Henryk Domański Robert Sobiech katastrofa smoleńska