X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
twitter

Wpis Donalda Tuska na Twitterze. Komentarze

-  Za czasów przewodnictwa Donalda Tuska w Radzie Europejskiej Unia Europejska notuje same klęski. To za jego kadencji był Brexit czy pomysł automatycznej, algorytmicznej relokacji uchodźców, co zakończyło się klęską – powiedział w Rozmowie Polskiego Radia 24 senator PiS Jan Maria Jackowski. Do niedzielnego wpisu byłego premiera na Twitterze odniósł się także poseł Kukiz’15 Paweł Szramka.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Donald Tusk twitter

Zeznania: Facebook, Twitter i Google zalane propagandą Rosji

Rosyjska propaganda dotyczyła m.in. spraw związanych z migracją, dostępu do broni, praw mniejszości etnicznych i seksualnych. Na Facebooku posty wiązane z kampanią Kremla dotarły do 126 milionów osób, połowy uprawnionych do głosowania. Na YouTube odkryto 1000 filmów, które często przemycały propaganodwe treści w sposób ukryty, na przykład we vlogach podróżniczych. Elementy propagandy były wplecione w inną tematykę.
Zobacz więcej na temat:  Facebook ŚWIAT twitter google wojna hybrydowa propaganda

Rosja na propagandowej wojnie. "Szykowali się wiele lat"

Z miesiąca na miesiąc wzrasta aktywność ośrodków kremlowskiej propagandy. Rosyjska wojna dezinformacyjna prowadzona jest m.in. przeciwko Polsce i Europie. O stosowanych przez Moskwę metodach i walce z fake newsami mówili w Polskim Radiu 24 Adam Lelonek i Marta Kowalska z Centrum Analiz Propagandy i Dezinformacji.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Rosja twitter Facebook media społecznościowe wojna hybrydowa propaganda Władimir Putin Ukraina Gruzja

Emocje paliwem dla fałszywych newsów w internecie

Zdziwienie Tygodnia to nowa audycja Polskiego Radia 24, w której Anna Piotrowska będzie przedstawiać i omawiać najnowsze odkrycia technologiczne. W pierwszej audycji o rozprzestrzenianiu informacji w internecie mówili prof. Janusz Hołyst z Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej i prof. Kazimierz Krzysztofek z Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych Uniwersytetu SWPS.
Zobacz więcej na temat:  internet twitter dziennikarstwo media społecznościowe