X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Anna Fotyga

Jacek Sasin: polityka historyczna jest nierozerwalnie związana z Lechem Kaczyńskim

Byli współpracownicy Lecha Kaczyńskiego w radiowej Jedynce postawili tezę, że prezydent Lech Kaczyński jako pierwszy dostrzegł i zrozumiał wagę wspólnej pamięci narodu. Nie skupiał się na pielęgnowaniu pamięci wewnątrz kraju, ale starał się przekazywać polskie stanowisko na zewnątrz.
Zobacz więcej na temat:  Lech Kaczyński polityka historyczna Jacek Sasin Barbara Fedyszak-Radziejowska Anna Fotyga Małgorzata Raczyńska-Weinsberg

Prezes PiS: polskie porty mogą być najsilniejsze na Bałtyku

- Jeżeli będziemy tak szybko rozwijać się dalej, to niewykluczone, że porty Trójmiasta będą najsilniejsze na Bałtyku. To jest perspektywa zupełnie realna - mówił w Gdańsku prezes PiS Jarosław Kaczyński na konferencji wspierającej Annę Fotygę, kandydatkę tej partii w wyborach do Parlamentu Europejskiego. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory do Parlamentu Europejskiego wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 Jarosław Kaczyński Anna Fotyga PiS pomorskie

Anna Fotyga: Donald Tusk nie pomagał Polsce

- Co do motywacji Fransa Timmermansa nie mam większych wątpliwości, bo widzieliśmy jego działania od długiego już czasu i niewątpliwie jest osobą nie najlepiej nastawioną do obecnej Polski rządzonej przez koalicję Zjednoczonej Prawicy - mówiła w "Sygnałach dnia" europosłanka PiS Anna Fotyga.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Unia Europejska Anna Fotyga Katarzyna Gójska Sygnały Dnia wybory do Parlamentu Europejskiego wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Anna Fotyga: to był powrót do Zachodu po czasie smuty

- Polska chciałaby, żeby Unia, tak jak to było na początku procesu integracyjnego, była związkiem państw, które w drodze żmudnych negocjacji ustalają wspólny interes. Ten wspólny interes jest, nie ma najmniejszych wątpliwości - powiedziała na antenie PR24 Anna Fotyga, europosłanka, kandydatka PiS do europarlamentu.
Zobacz więcej na temat:  Anna Fotyga POLSKA 15 lat Polski w UE Unia Europejska Europa Prawo i Sprawiedliwość

Anna Fotyga: chcemy, żeby nasz głos był słyszany w Unii

Parlament Europejski 13 marca przyjął rekomendacje autorstwa europosłanki PiS Anny Fotygi. Były one adresowane do instytucji unijnych i opracowane dwa lata po przyjęciu raportu o unijnej komunikacji strategicznej w celu przeciwdziałania wrogiej propagandzie stron trzecich, w tym Rosji. Na ten temat eurodeputowana mówiła w audycji "Sztuka słuchania ekstra".
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska Anna Fotyga Parlament Europejski Polska w Unii Europejskiej