X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Autonomia Palestyńska

Pomoc UE dla Autonomii Palestyńskiej idzie na marne?

Chodzi o pół miliarda euro, jakie Bruksela każdego roku przeznacza na projekty pomocowe na Zachodnim Brzegu. Władze Autonomii Palestyńskiej są Unii wdzięczne za pomoc, ale jednocześnie podkreślają, że pieniądze będą się marnować dopóki nie rozwiąże się przyczyny problemu, czyli nie doprowadzi do zakończenia izraelsko-palestyńskiego konfliktu.
Zobacz więcej na temat:  Autonomia Palestyńska Azja Izrael pomoc Unia Europejska

Pokój na Bliskim Wschodzie? Apel szefa MSZ

Polska apeluje o wznowienie rozmów między Izraelem a Palestyńczykami. Mówił o tym w Jerozolimie polski minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna. Szef polskiej dyplomacji został przyjęty przez izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu. Wcześniej Schetyna zapowiadał, że Polska, Francja i Niemcy będą chciały włączyć się w próby rozwiązania konfliktu.
Zobacz więcej na temat:  Autonomia Palestyńska Grzegorz Schetyna Izrael konflikt w Strefie Gazy Palestyna

Polska mediatorem w konflikcie bliskowschodnim

Prezydent Izraela zaapelował do Palestyńczyków o powrót do negocjacji pokojowych. Reuwen Riwlin mówił o tym w czasie spotkania z polskim ministrem spraw zagranicznych Grzegorzem Schetyną, który gości w Jerozolimie. W sobotę szef polskiej dyplomacji zapowiedział, że Polska, Niemcy i Francja włączą się w próbę rozwiązania najdłuższego współczesnego konfliktu na świecie.
Zobacz więcej na temat:  Autonomia Palestyńska Grzegorz Schetyna Izrael Palestyna