Polskie Radio
Section05

Ministerstwo Finansów

Minister finansów uspokaja: pieniądze na programy socjalne mamy zabezpieczone

- W finansowaniu szczepionek nie chodzi o to, by coś komuś zabrać. Pieniądze na programy socjalne mamy zabezpieczone. Liczymy na to, że społeczeństwo, wydając, rozkręci nam gospodarkę, będzie ona rosła, a w ten sposób będziemy szybko wychodzić z recesji - mówił w Polskim Radiu 24 Tadeusz Kościński, minister finansów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce GOSPODARKA finanse Tadeusz Kościński budżet Polski finanse publiczne kryzys gospodarczy Krzysztof Świątek Polskie Radio 24 społeczeństwo

Fundusze UE: 2,3 miliarda zł na inwestycje drogowe. Podpisano umowy na dofinansowanie

Pięć umów o dofinansowanie budowy dróg z Funduszy Europejskich zawarło dziś Centrum Unijnych Projektów Transportowych z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad. Dzięki realizacji inwestycji drogowa mapa Polski wydłuży się o ponad 130 km nowych i bezpiecznych dróg.
Zobacz więcej na temat:  drogi infrastruktura GOSPODARKA budowa GDDKiA fundusze unijne fundusze europejskie fundusze ue fundusze eu