X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
zamówienia publiczne

Zamówienia publiczne: część zleceń tylko dla małych firm

Rząd chce poprawić dostępność projektów publicznych dla najmniejszych firm.W projekcie nowego Prawa zamówień publicznych znajdzie się zastrzeżenie pewnej puli zamówień dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw – mówiła w środę, podczas otwarcia 8. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach minister Jadwiga Emilewicz. Zapowiedziała też uruchomienie od czwartku miniPortalu zamówień publicznych.
Zobacz więcej na temat:  firmy zamówienia publiczne cyfryzacja

Klauzule społeczne w zamówieniach publicznych

Głównym tematem ostatniego posiedzenia Rady Dialogu Społecznego były zamówienia publiczne. Podjęto m.in. uchwały związane ze stosowaniem w zamówieniach publicznych tzw. klauzul społecznych, a także związane z zamówieniami w ochronie zdrowia. W programie Kapitał i Praca rozmawiali o tym Grzegorz Byszewski (Pracodawcy RP), Dobrawa Biaduń (Konfederacja Lewiatan) i Alicja Sierzputowska (Forum Związków Zawodowych).
Zobacz więcej na temat:  zamówienia publiczne pieniądze służba zdrowia wynagrodzenia prawo pracy