X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
zasiłek

Reforma urzędów pracy. Będą wyższe zasiłki dla bezrobotnych?

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej planuje reformę urzędów pracy. Chce m.in. znieść profilowanie osób bezrobotnych i podnieść wysokość zasiłku dla bezrobotnych do kwoty tysiąca złotych. Gośćmi Polskiego Radia 24 byli prof. Mirosław Grewiński (Polskie Towarzystwo Polityki Społecznej) i Łukasz Kozłowski (Pracodawcy RP).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Ministerstwo Rodziny zasiłek bezrobocie fundusz pracy

Zakaz handlu w niedzielę. Wkrótce stanowisko rządu

W najbliższym czasie rząd przedstawi stanowisko w sprawie ograniczenia handlu w niedzielę – zapewniła w "Sygnałach dnia" szefowa resortu rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska. Minister zaznaczyła, że resort, którym kieruje, nie przygotowuje stanowiska odrzucającego ten projekt.
Zobacz więcej na temat:  Elżbieta Rafalska Ministerstwo Rodziny Piotr Gociek Daniel Wydrych POLSKA handel w niedzielę zasiłek bezrobocie