X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Dominik Zdort

Dominik Zdort: ciekawe co Tusk powie przed prokuraturą

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk ma się stawić w środę w warszawskiej prokuraturze, gdzie będzie zeznawać jako świadek w śledztwie dotyczącym współpracy Służby Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa. Sprawę komentowali w audycji Dwaj Panowie Z Dominik Zdort i Marek Zając.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Donald Tusk prokuratura Służba Kontrwywiadu Wojskowego FSB Warszawa PiS Dominik Zdort

Misiewicz odchodzi z PiS. "Chciałbym przeprosić Polaków"

Bartłomiej Misiewicz złożył rezygnację z członkostwa w Prawie i Sprawiedliwości. Decyzję uzasadnił nagonką na swoją osobę. – To, że był on działaczem partii rządzącej, nie było problemem w jego sprawie – mówił w Gorącym Temacie Dominik Zdort, red. naczelny portalu tvp.info.
Zobacz więcej na temat:  Bartłomiej Misiewicz Antoni Macierewicz Jarosław Kaczyński Ministerstwo Obrony Narodowej Dominik Zdort Polska Grupa Zbrojeniowa

Pamięć zbiorowa o Smoleńsku. Jak kształtuje Polaków?

W całym kraju 10 kwietnia obchodzono 7. rocznicę katastrofy smoleńskiej. – Patrząc na dzisiejsze komentarze widać, że przebija coraz mocniej ton, że służy ona tylko jednemu: podzieleniu Polaków – mówił w Polskim Radiu 24 Marek Zając.  Publicysta, wraz z Dominikiem Zdortem, w audycji „Dwaj Panowie Z” zastanawiał się, jak pamięć zbiorowa o tym wydarzeniu kształtuje Polaków.
Zobacz więcej na temat:  katastrofa w Smoleńsku katastrofa smoleńska Dominik Zdort społeczeństwo

Ile pamiętamy z nauczania Jana Pawła II?

– Rocznica śmierci Jana Pawła II została nieco zapomniana. Nie sądzę jednak, by Polacy zapomnieli o postaci Karola Wojtyły – mówił w Polskim Radiu 24 Dominik Zdort. Publicysta w audycji Dwaj Panowie „Z”, razem z Markiem Zającem, rozmawiał o tym, czy papież Polak nadal odgrywa tak samą ważną rolę w naszym społeczeństwie, jak podczas swojego pontyfikatu.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Dominik Zdort Unia Europejska Jan Paweł II Karol Wojtyła religia

Donald Tusk zdradził? „To lekka przesada”

Antoni Macierewicz, złożył do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Donalda Tuska. Szef Rady Europejskiej, jako premier, miał – według szefa resortu obrony – dopuścić się zdrady dyplomatycznej. Sprawę w Polskim Radiu 24 komentowali Marek Zając i Dominik Zdort, gospodarze audycji Dwaj Panowie „Z”.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 katastrofa smoleńska Donald Tusk Antoni Macierewicz Dominik Zdort

Szczyt UE. "Polska nie powinna wkładać kija w szprychy"

Dominik Zdort i Marek Zając komentowali wybór Jacka Saryusza-Wolskiego na rządowego kandydata na szefa Rady Europejskiej. – Możemy dyskutować co spowoduje ruch Prawa i Sprawiedliwości – czy ból i rozgoryczenie, ponieważ Tusk przejdzie tak czy siak, czy też kraje europejskie dojdą do wniosku, że nie ma sensu zaogniać sytuacji i działać wbrew polskiemu rządowi i wybiorą innego kandydata. Jacek Saryusz-Wolski nie ma realnych szans, to typowa niska zagrywka z polskiego podwórka politycznego – komentował Marek Zając.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska Jacek Saryusz-Wolski Donald Tusk Rada Europejska Dominik Zdort PiS