Polskie Radio
Section05
Dominik Zdort

Ile pamiętamy z nauczania Jana Pawła II?

– Rocznica śmierci Jana Pawła II została nieco zapomniana. Nie sądzę jednak, by Polacy zapomnieli o postaci Karola Wojtyły – mówił w Polskim Radiu 24 Dominik Zdort. Publicysta w audycji Dwaj Panowie „Z”, razem z Markiem Zającem, rozmawiał o tym, czy papież Polak nadal odgrywa tak samą ważną rolę w naszym społeczeństwie, jak podczas swojego pontyfikatu.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Dominik Zdort Unia Europejska Jan Paweł II Karol Wojtyła religia

Donald Tusk zdradził? „To lekka przesada”

Antoni Macierewicz, złożył do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Donalda Tuska. Szef Rady Europejskiej, jako premier, miał – według szefa resortu obrony – dopuścić się zdrady dyplomatycznej. Sprawę w Polskim Radiu 24 komentowali Marek Zając i Dominik Zdort, gospodarze audycji Dwaj Panowie „Z”.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 katastrofa smoleńska Donald Tusk Antoni Macierewicz Dominik Zdort

Szczyt UE. "Polska nie powinna wkładać kija w szprychy"

Dominik Zdort i Marek Zając komentowali wybór Jacka Saryusza-Wolskiego na rządowego kandydata na szefa Rady Europejskiej. – Możemy dyskutować co spowoduje ruch Prawa i Sprawiedliwości – czy ból i rozgoryczenie, ponieważ Tusk przejdzie tak czy siak, czy też kraje europejskie dojdą do wniosku, że nie ma sensu zaogniać sytuacji i działać wbrew polskiemu rządowi i wybiorą innego kandydata. Jacek Saryusz-Wolski nie ma realnych szans, to typowa niska zagrywka z polskiego podwórka politycznego – komentował Marek Zając.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska Jacek Saryusz-Wolski Donald Tusk Rada Europejska Dominik Zdort PiS