X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Piotr Gociek

"Opozycja żyje w jakimś zamkniętym świecie"

- Opozycja nie może się pogodzić z tym, że nie reprezentuje już tych, którzy rządzą Polską. Nie reprezentuje wiodących sił, które miały wpływ na strumienie finansowe, na proces legislacyjny i wymyśla rozmaite sytuacje, z których wiele przypomina "gimbazę" - mówił na antenie radiowej Jedynki Andrzej Zybertowicz, doradca prezydenta Andrzeja Dudy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Piotr Gociek Andrzej Zybertowicz Sejm Sławomir Nitras

"Marszałek nie wytrzymał presji prowadzenia obrad"

- Cały ten spór można było rozwiązać bardzo szybko - ogłosić przerwę, spotkać się z konwentem, porozmawiać i po pewnym czasie wrócić do głosowania budżetu. Pomysł, żeby przenosić to bardzo ważne głosowanie do sali do tego nieprzygotowanej, był kuriozalny - mówiła na antenie radiowej Jedynki Małgorzata Kidawa-Błońska (PO).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sygnały Dnia Małgorzata Kidawa-Błońska Sejm Piotr Gociek Marek Kuchciński