X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
przedsiębiorstwo

Mikro ZUS. Mikroprzedsiębiorcy odetchną z ulgą?

W ubiegłym roku rząd podjął temat tzw. mikro-ZUS i zaproponował, by najmniejsze firmy płaciły minimalny ZUS. Wówczas pomysł spotkał się z krytyką. Teraz, nieco odmieniony projekt, pojawił się w Zespole ds. strategii odpowiedzialnego rozwoju. Mówili o nim w audycji Kapitał i Praca Elżbieta Lutow (Związek Rzemiosła Polskiego) i Łukasz Kozłowski (Pracodawcy RP).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 ZUS praca przedsiębiorca przedsiębiorstwo

"Zmiana w głowach i sercach urzędników oraz przedsiębiorców"

Szef rządu Mateusz Morawiecki spotkał się z przedsiębiorcami. Tematem rozmów były przepisy zawarte w Konstytucji Biznesu. Jak poinformował premier, ma ona też wprowadzić zmiany "w najważniejszym miejscu, czyli w głowach i sercach urzędników i przedsiębiorców". Temat komentowała w Polskim Radiu 24 Edyta Hołdyńska z tygodnika "Sieci".
Zobacz więcej na temat:  Mateusz Morawiecki przedsiębiorstwo przedsiębiorca Konstytucja Biznesu