X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Jacek Sasin

Jacek Sasin: wielu polskim samorządowcom pomyliły się role

- Do nadchodzących wyborów idziemy z dobrym programem, konkretnymi propozycjami i wiarygodnością, którą zdobyliśmy rządząc przez ostatnie trzy lata w Polsce - mówił w radiowej Jedynce Jacek Sasin, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów.
Zobacz więcej na temat:  Hanna Gronkiewicz-Waltz Warszawa samorząd wybory w Polsce Komisja Weryfikacyjna Jacek Sasin POLSKA Paweł Adamowicz Rafał Trzaskowski Patryk Jaki Prawo i Sprawiedliwość Piotr Gociek

Jacek Sasin: konwencja była konkretna i merytoryczna

- Nasza konwencja była bardzo konkretna, merytoryczna i odnosząca się do tego, co chcemy zaprezentować Polakom w najbliższym czasie. Chcemy pokazać, jak rozwiązywać lokalne problemy - mówił w audycji Przekładaniec Jachowicza Jacek Sasin z Prawa i Sprawiedliwości, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów. W niedzielę, w Warszawie, miała miejsce konwencja Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami samorządowymi.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory samorządowe wybory samorządowe 2018 Prawo i Sprawiedliwość Jacek Sasin Mateusz Morawiecki Polskie Radio 24

Zmiany w ordynacji do PE. Komentarze polityków

Sejm przyjął zmiany w ordynacji do Parlamentu Europejskiego. W każdym z okręgów obywatele wybiorą co najmniej 3 swoich przedstawicieli. Nowela ustawy trafiła już do prezydenta. Andrzej Duda ma 21 dni na podpisanie nowelizacji. Zmiany w Kodeksie wyborczym komentowali politycy w "Śniadaniu w Trójce".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Beata Michniewicz Krzysztof Łapiński Jacek Sasin Andrzej Halicki Grzegorz Długi Adam Szłapka Piotr Zgorzelski ordynacja wyborcza

Jacek Sasin o stratach w VAT: gigantyczne pieniądze

We wtorek pracę rozpoczyna komisja śledcza ds. zbadania nieprawidłowości wokół podatku VAT. - Rocznie traciliśmy 30 miliardów złotych, a sam program 500 plus kosztuje 23 miliardy złotych. To oznacza, że można było ten projekt realizować już od wielu lat i jeszcze zostałyby pieniądze na inne inicjatywy - powiedział w audycji 24 Pytania-Rozmowa Poranka Jacek Sasin, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów. 
Zobacz więcej na temat:  konstytucja Polskie Radio 24 Jacek Sasin polityka PiS Andrzej Duda vat POLSKA