Polskie Radio
Section05

Małgorzata Kidawa-Błońska

"Polska wiedziała o planowanym ataku w Syrii"

W nocy z piątku na sobotę siły wojskowe Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Francji dokonały ataku rakietowego na wojskowe obiekty w Syrii. Celem ataku państw Zachodu były wybrane cele w stolicy kraju – Damaszku i jego okolicach. O możliwych konsekwencjach konfliktu i jego znaczeniu dla Polski mówili dziś goście audycji "Śniadanie w Trójce".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Beata Michniewicz Krzysztof Szczerski Grzegorz Długi Adam Szłapka Jarosław Kalinowski Jarosław Sellin Syria Wojna w Syrii

PiS chce przyspieszonych wyborów? "To political fiction"

– Budżet, dobry budżet, został przyjęty; zdążymy ze wszystkimi procedurami, chcemy rządzić do końca kadencji – powiedział w radiowej Trójce szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin, odnosząc się do pogłosek jakoby PiS dążyło do przyspieszonych wyborów.
Zobacz więcej na temat:  aborcja budżet Polski Prawo i Sprawiedliwość PiS Jacek Sasin Krzysztof Szczerski Nowoczesna Katarzyna Lubnauer Platforma Obywatelska Grzegorz Długi Kukiz'15 Jarosław Kalinowski PSL POLSKA Beata Michniewicz Trójka