Polskie Radio
Section05
TYLKO U NAS

TYLKO U NAS "Nie wszystko było idealne". Trener Świątek o meczu z Giorgi

- Dzisiaj nie wszytko było idealne, ale jestem zadowolony z meczu, że to wytrzymała - pierwszy set wzorowy, ale drugi trochę gorzej. Iga bardzo dobrze pracowała taktycznie i choć nie mogę powiedzieć, że wykonała zadanie w stu procentach, bo w pewnym momencie zabrakło bycia tu i teraz, ale szybko to poprawiła i wróciła - fajnie wykończyła mecz - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Piotr Sierzputowski, trener Igi Świątek, która w drugiej rundzie Australian Open pokonała Camilę Giorgi.
Zobacz więcej na temat:  Australian Open Australian Open 2021 Iga Świątek Tenis TYLKO U NAS SPORT

TYLKO U NAS Australian Open. Hubert Hurkacz: dzisiaj zabrakło mi trochę precyzji

Rozstawiony z "26" Hubert Hurkacz na pierwszej rundzie zakończył występ w wielkoszlemowym Australian Open. - Szkoda tych break-pointów, które miałem. (...) Dzisiaj zabrakło mi trochę precyzji. Zrobiłem za dużo błędów z takich piłek, z których zazwyczaj zagrywam w kort - mówi Hubert Hurkacz w rozmowie z Cezarym Gurjewem, dziennikarzem Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  TYLKO U NAS Australian Open 2021 Tenis SPORT Hubert Hurkacz Australian Open

TYLKO U NAS Australian Open: Świątek - Rus. Polka zrealizowała strategię. "Coraz mniej improwizuję"

- Ważne było, żeby ją przełamać. Nie chciałam dawać jej poczucia skuteczności, żeby rozkręciła się ze swoją grą, bo potrafi to robić dobrze - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Iga Świątek. Polka pokonała w pierwszej rundzie Australian Open holenderską tenisistkę Arantxę Rus. 
Zobacz więcej na temat:  Australian Open Australian Open 2021 SPORT Tenis Iga Świątek TYLKO U NAS

TYLKO U NAS Na kursie Świątek "rewolwerowiec". Cel? wybić Giorgi z rytmu

- Za Igą całkiem dobry mecz, ale jeszcze długa droga przed nami, aby Iga czuła się komfortowo, ale to już jest coś - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Piotr Sierzputowski, trener Igi Świątek, która w poniedziałek rozpoczęła zmagania w wielkoszlemowym Australian Open. Polka w 1. rundzie pokonała holenderską tenisistkę Arantxę Rus 6:1, 6:3.
Zobacz więcej na temat:  Australian Open 2021 Australian Open Tenis Iga Świątek TYLKO U NAS SPORT

TYLKO U NAS Wyniki testów 160 tenisistów kluczowe dla Australian Open. Kubot: tu nie chodzi o pieniądze

Po pozytywnym wyniku testu na COVID-19 u jednego z pracowników hotelu w Melbourne, organizatorzy Australian Open musieli zarządzić przeprowadzenie badań części zawodników. - Cały czas budzimy się z myślą, że może nas coś zaskoczyć i tak się właśnie stało - mówi w rozmowie z Cezarym Gurjewem, dziennikarzem radiowej Jedynki, Łukasz Kubot, który w Australian Open zagra w deblu.  
Zobacz więcej na temat:  SPORT Australian Open 2021 Tenis TYLKO U NAS Australian Open Łukasz Kubot

TYLKO U NAS Turniej AO zagrożony. Sierzputowski: mogą zamknąć Melbourne

Część tenisistów przygotowujący się do Australian Open znajduje się w izolacji. Powodem jest pozytywny wynik testu na COVID u pracownika hotelu, w którym zawodnicy przechodzili kwarantannę. - Australian Open jest zagrożony. Musimy być przygotowani na najczarniejszy scenariusz, że nie będziemy mogli trenować i na dwa tygodnie będziemy uziemieni - mówi Polskiemu Radiu Piotr Sierzputowski, trener Igi Świątek. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Australian Open 2021 Tenis TYLKO U NAS Iga Świątek Australian Open koronawirus COVID-19

TYLKO U NAS Aleksiej Nawalny. Kim jest człowiek, który ryzykuje życie, by pokazać światu prawdę o reżimie na Kremlu?

Najbardziej znany współcześnie i najbardziej efektywny krytyk Kremla Aleksiej Nawalny przeżył próbę otrucia nowiczokiem przez agentów reżimu tylko dzięki wyjątkowemu zbiegowi okoliczności. Gdy wyzdrowiał, wrócił do Moskwy mimo śmiertelnego zagrożenia – i nadal publikuje prawdę o korupcji i bezprawiu w kręgu prezydenta Rosji, Władimira Putina. W swoim przesłaniu przed zatrzymaniem na lotnisku w Moskwie przekazał Rosjanom, by pokonali swój strach. 
Zobacz więcej na temat:  Rosja Kreml protest Aleksiej Nawalny opozycja demokratyczna Stany Zjednoczone wojsko Unia Europejska TYLKO U NAS

TYLKO U NAS Piotr Sierzputowski o przygotowaniach Igi Świątek do Australian Open podczas kwarantanny. "Wygląda to nieźle"

Iga Świątek, wspólnie z trenerem Piotrem Sierzputowskim przebywa w Australii, gdzie przygotowuje się do startu w nadchodzącym Australian Open. W rozmowie z Cezarym Gurjewem szkoleniowiec zdradza, że obostrzenia sanitarne dają się we znaki całej ekipie, ale obóz przebiega bez przeszkód.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tenis Iga Świątek Australian Open Australian Open 2021 TYLKO U NAS