X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Wojska Obrony Terytorialnej

Modernizacja polskiej armii. "Brakuje 20 miliardów złotych"

– Wolę jeść suchy chleb, kiedy nad głową będą latały biało-czerwone szachownice niż jeść kawior, gdy na niebie znajdą się np. czerwone gwiazdy – mówił Polskim Radiu 24 gen. Dariusz Wroński, ekspert Narodowego Centrum Studiów Strategicznych. W Debacie Poranka o konieczności modernizacji naszej armii mówili również publicyści – Michał Likowski i Maciej Miłosz.
Zobacz więcej na temat:  armia Wojska Obrony Terytorialnej wojsko

Wojska Obrony Terytorialnej na pomoc armii

Wojska Obrony Terytorialnej to nowa formacja zbrojna, którą można nazwać autorskim projektem szefa Ministerstwa Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza. O tym, czy są one potrzebne, ile nas kosztują i czy mogą okazać się konkurencją dla wojsk regularnych, mówili w programie Szukając Dziury w Całym dr Paulina Polko (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej) i Juliusz Sabak (Defence 24).
Zobacz więcej na temat:  Antoni Macierewicz armia Wojska Obrony Terytorialnej wojsko