X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
kamienica

Kolejne przesłuchania przed komisją weryfikacyjną. Komentarz

- Był jednym w głównych handlarzy roszczeń, słynącym z dawania się we znaki lokatorom. Odzyskiwał kamienice z mieszkańcami i specjalizował się w ich czyszczeniu – mówił w Polskim Radiu 24 Jan Popławski ze stowarzyszenia "Miasto jest Nasze" o przesłuchaniach przed komisją weryfikacyjną ds. reprywatyzacji. O sprawie warszawskiej reprywatyzacji mówił również Jan Śpiewak (Wolne Miasto Warszawa). 
Zobacz więcej na temat:  Jakub Kukla Małgorzata Raczyńska-Weinsberg reprywatyzacja Komisja Weryfikacyjna Jan Popławski Jan Śpiewak kamienica dzika reprywatyzacja

Jan Mosiński i Paweł Lisiecki o pracy komisji weryfikacyjnej

Posłowie Jan Mosiński i Paweł Lisiecki zapowiedzieli, że złożą dziś wniosek, by komisja weryfikacyjna wystąpiła do prezydent stolicy o udostępnienie listy nieruchomości przekazanych osobom, które są nieznane urzędnikom warszawskiego Ratusza. Posłowie zapowiedzieli również starania o powołanie specjalnego zespołu w ramach komisji weryfikacyjnej, który zajmie się szczegółowo takim procederem. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Warszawa Komisja Weryfikacyjna kamienica reprywatyzacja

Paweł Rabiej: komisja weryfikacyjna wykonała dobrą pracę

- Miasto stołeczne Warszawa powinno zadbać teraz o los lokatorów kamienicy przy ul. Poznańskiej, pomóc im i wynagrodzić szkody wyrządzone złą decyzją reprywatyzacyjną – mówił w audycji "W samo południe" Paweł Rabiej - członek komisji ds. weryfikacji reprywatyzacji w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  Marek Mądrzejewski POLSKA Paweł Rabiej reprywatyzacja Warszawa kamienica Hanna Gronkiewicz-Waltz Komisja Weryfikacyjna

Patryk Jaki o sprawie willi Wojciecha Jaruzelskiego

- Poprosiłem w trybie pilnym o dokumenty dotyczące sprawy willi Wojciecha Jaruzelskiego, prawdopodobnie komisja się nią zajmie - powiedział w wywiadzie dla tygodnika "Do Rzeczy" wiceminister sprawiedliwości, przewodniczący komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji Patryk Jaki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Patryk Jaki Hanna Gronkiewicz-Waltz Komisja Weryfikacyjna reprywatyzacja Wojciech Jaruzelski kamienica Ministerstwo Sprawiedliwości sądownictwo reformy

Wolne Miasto Warszawa o kamienicy przy Nieborowskiej 15

Kamienica przy ul. Nieborowskiej 15 w Warszawie nigdy nie powinna zostać zreprywatyzowana – twierdzą członkowie stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa. Aktywiści powołują się na decyzję Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Ponadto podkreślają, że budynek został oddany w zarząd rodzinie obecnego wiceprezydenta Witolda Pahla, który w stołecznym ratuszu odpowiada za reprywatyzację. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA reprywatyzacja kamienica Warszawa