Polskie Radio
Section05

styl życia hp

BiegamBoLubię Lasy po raz 6.

– Ten luty jest bardzo wyjątkowy, bo normalnie o tej porze roku las powinien jeszcze spać, ale już pojawiają się pierwsze rośliny, zwierzęta zmieniają swoje zwyczaje na wiosenne – las się budzi – mówił o warunkach, które czekają w tym roku na uczestników akcji BiegamBoLubię Lasy dyrektor Centrum Informacyjnego Lasów Państwowych Wiesław Krzewina.
Zobacz więcej na temat:  Trójka STYL ŻYCIA bieganie Krzysztof Łoniewski SPORT Marcin Lewandowski

Dzieci i rodzice w walce z depresją

– Często, kiedy trafia do mnie nastolatek, który zaczyna mieć objawy depresji, moje poczucie jest takie, że chętnie skierowałabym na terapię rodziców tego dziecka. Nie chodzi o to, żeby oskarżać rodziców, ale o to, żeby o nich zadbać  – mówiła w Trójce psychiatra i psychoterapeutka Katarzyna Szaulińska na kilka dni przed Ogólnopolskim Dniem Walki z Depresją, przypadającym na 23 lutego.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Katarzyna Pruchnicka dziecko wychowanie młodzież depresja samobójstwo psychiatria szkoła