Polskie Radio
Section05
Agata Kornhauser-Duda

Para prezydencka: radości ze wspólnego świętowania

"Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Polakom, w kraju i za granicą, radości płynącej ze wspólnego świętowania, życzymy wiele serdeczności przy łamaniu się opłatkiem i rodzinnej atmosfery przy wigilijnej wieczerzy" - powiedział prezydent w specjalnym nagraniu zamieszczonym przez Kancelarię Prezydenta w internecie w wigilijny poranek.
Zobacz więcej na temat:  Boże Narodzenie święta Andrzej Duda Agata Kornhauser-Duda chrześcijaństwo

"Wszystkim Polakom życzymy radości ze wspólnego świętowania"

- Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Polakom, w kraju i za granicą, radości płynącej ze wspólnego świętowania. Życzymy wiele serdeczności przy łamaniu się opłatkiem i rodzinnej atmosfery przy wigilijnej wieczerzy - tej treści życzenia przekazali rodakom prezydent Andrzej Duda i pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda. 
Zobacz więcej na temat:  Boże Narodzenie 2017 Boże Narodzenie święta Andrzej Duda Agata Kornhauser-Duda POLSKA

"STOP dla hejtu w internecie". Debata w Pałacu Prezydenckim

Internet ułatwia życie, jest źródłem wiedzy, narzędziem pracy, ale ma też ciemniejszą stronę – powiedziała Agata Kornhauser-Duda. Małżonka prezydenta wzięła udział w debacie "STOP dla hejtu w internecie", która odbyła się w Pałacu Prezydenckim. To kolejne spotkanie z cyklu "Eksperci pytają młodych". W Polskim Radiu 24 o zjawisku, jakim jest agresja słowna w sieci, mówił dr Krzysztof Krejtz z Uniwersytetu SWPS.
Zobacz więcej na temat:  internet Agata Kornhauser-Duda bezpieczeństwo w sieci informatyka komputery

Pierwsza Dama wspiera Amazonki w walce z rakiem piersi

Blisko 10 tysięcy kobiet po chorobie nowotworowej piersi pielgrzymowało dziś na Jasną Górę. Podczas jubileuszowej, dwudziestej Ogólnopolskiej Pielgrzymki, kobiety przede wszystkim dziękowały za życie i modliły się o zdrowie na kolejne lata. Kobiety wzięły dziś udział we mszy świętej, pod przewodnictwem biskupa seniora Antoniego Długosza z Częstochowy. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Częstochowa Jasna Góra kobieta choroba rak piersi Agata Kornhauser-Duda

Dożynki Prezydenckie. Andrzej Duda z małżonką w Spale

W Spale pod Tomaszowem Mazowieckim trwa drugi dzień tegorocznych Dożynek Prezydenckich. Bierze w nich udział prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Korhnauser - Dudą. Prezydent podkreślił, że dla niego i jego żony sprawy polskiej wsi i szacunek do pracy rolników stanowią jeden z fundamentów misji prezydenckiej. O Dożynkach Prezydenckich mówił reporter Michał Fedusio.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 dożynki Andrzej Duda Agata Kornhauser-Duda