X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Ministerstwo Rozwoju

Minister Jerzy Kwieciński o programie "Mosty dla Regionów"

Premier Mateusz Morawiecki podpisał program Mosty dla Regionów, który przewiduje rządowe wsparcie finansowe dla samorządów chcących budować nowe drogowe przeprawy przez rzeki. Jednocześnie rząd wskazał 21 takich inwestycji, które uważa za priorytetowe. W Polskim Radiu 24 na temat programu mówił Jerzy Kwieciński, minister infrastruktury i rozwoju. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Jerzy Kwieciński Ministerstwo Rozwoju mosty

Specustawa mieszkaniowa: jesienią pierwsze inwestycje

Inwestycje budowlane wynikające ze specustawy mieszkaniowej powinny ruszyć jesienią tego roku – mówi PAP wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń. W piątek Senat przegłosował bez poprawek ustawę o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących, tzw. specustawę mieszkaniową. Teraz trafi ona do podpisu prezydenta.
Zobacz więcej na temat:  mieszkanie Mieszkanie Plus Ministerstwo Rozwoju

"Rozpoczynamy likwidację użytkowania wieczystego w Polsce"

Rozpoczynamy likwidację użytkowania wieczystego w Polsce; dajemy szansę na duże bonifikaty na gruntach Skarbu Państwa i apelujemy do samorządów, by bonifikaty na gruntach samorządowych nie były mniejsze - powiedział w sobotę w Rzeszowie wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń. Wcześniej premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że rząd otwiera możliwości przekształcenia użytkowania wieczystego we własność dla 2,5 mln obywateli Polski.
Zobacz więcej na temat:  użytkowanie wieczyste Mateusz Morawiecki Ministerstwo Rozwoju

GetBack. "W tej sprawie państwo działało bardzo skutecznie"

- Mamy do czynienia z sytuacją, być może ostatniej, afery za którą w tle stoją ludzie, którzy tworzyli system finansowy III RP. Przypomnę tylko, że GetBack to jest pomysł biznesowy pana Leszka Czarneckiego - mówił na antenie radiowej Jedynki Artur Soboń, sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Katarzyna Hejke Leszek Czarnecki windykacja Katarzyna Gójska Wiesław Molak Ministerstwo Rozwoju