X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Tomasz Rzymkowski

"Afera reprywatyzacyjna może przeorać scenę polityczną"

Kukiz’ 15 będzie składać wniosek o sejmową komisję śledczą ws. afery reprywatyzacyjnej. – Komisja śledcza powinna być powoływana, zgodnie z regulaminem, w sytuacji, kiedy organy państwa zawodzą. A tutaj ewidentnie zawodzą – mówił w Rozmowie Poranka Polskiego Radia 24 Tomasz Rzymkowski, poseł Kukiz’15.
Zobacz więcej na temat:  grunty Hanna Gronkiewicz-Waltz Kukiz'15 Platforma Obywatelska polityka POLSKA reprywatyzacja Tomasz Rzymkowski Warszawa

Rząd przygotowuje nowe ramy podatkowe?

Kto ucierpi, a kto zyska na podwyższeniu płacy minimalnej do 2000 zł? Kiedy zostanie wprowadzona obiecana przez rząd wyższa kwota wolna od podatku i kiedy PiS obniży wiek emerytalny? O tym dyskutowali goście "Pulsu Trójki" - rzecznik rządu Rafał Bochenek i Tomasz Rzymkowski (Kukiz’15)
Zobacz więcej na temat:  Beata Michniewicz budżet Polski kwota wolna od podatku płaca minimalna Rafał Bochenek Tomasz Rzymkowski Trójka wiek emerytalny w Polsce