X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Gazeta Polska

Anna Krupka: ksiądz Sowa szkodzi wizerunkowi Kościoła

- Donald Tusk nigdy nie odniósł się do afery taśmowej w sposób właściwy. Powołał komisję, na której czele stanął Bartłomiej Sienkiewicz, jeden z bohaterów taśm. To pokazuje stosunek PO do afer – zamieść pod dywan i usunąć, by nie pisały o tym media. Państwo polskie za rządów PO było tylko i wyłącznie teoretyczne - powiedziała w audycji Rozmowa PR24 posłanka PiS.
Zobacz więcej na temat:  afera taśmowa Gazeta Polska afera podsłuchowa

"Trzeba powołać komisję śledczą ws. nowych nagrań"

TVP Info opublikowało nowe nagrania z podsłuchów w restauracji „Sowa & Przyjaciele”. W spotkaniu - jak podała telewizja - mieli uczestniczyć m.in. b. rzecznik rządu Paweł Graś, b. minister Skarbu Państwa Włodzimierz Karpiński, b. szef BOR gen. Marian Janicki i ks. Kazimierz Sowa. W nagraniu mowa jest m.in. o "zniszczeniu Gazety Polskiej". Tomasz Sakiewicz - redaktor naczelny Gazety Polskiej chce powołania komisji śledczej w tej sprawie. Ujawnione nagrania komentowali w PR24 Dawid Wildstein i Samuel Pereira - dziennikarze TVP Info.
Zobacz więcej na temat:  Gazeta Polska afera podsłuchowa nagrania Tomasz Sakiewicz Samuel Pereira Dawid Wildstein komisja śledcza Sejm POLSKA

Kolejna odsłona afery taśmowej. Komentarze

Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz chce powołania komisji śledczej po opublikowaniu w TVP Info kolejnych nagrań z podsłuchu restauracji "Sowa & Przyjaciele". Na nagraniu słychać rozmowę, w której - według Sakiewicza - jest m.in. mowa o "zniszczeniu" jego gazety. O ujawnionych taśmach mówili w audycji Gorący Temat Jakub Jałowiczor (Gość Niedzielny) i Paweł Lisicki (redaktor naczelny Do Rzeczy), Michał Rachoń (TVP Info), Marcin Makowski (Wirtualna Polska, Do Rzeczy).
Zobacz więcej na temat:  afera taśmowa Kościół Tomasz Sakiewicz Gazeta Polska POLSKA

Człowiek Roku "Gazety Polskiej". Znamy laureatów

Podczas wieczornej gali zostanie wręczona m.in. nagroda Człowieka Roku "Gazety Polskiej”. Nagrodę tę otrzyma wicepremier Mateusz Morawiecki, nagrodę Klubów "Gazety Polskiej" trafi w ręce premier Beaty Szydło, a nagrodę im. Grzegorza I Wielkiego odbierze prof. Sławomir Cenckiewicz. O wydarzeniu mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Gazeta Polska Tomasz Sakiewicz Mateusz Morawiecki Beata Szydło Sławomir Cenckiewicz

Donald Tusk pozostanie szefem RE? Ostre słowa prezesa PiS

- Sądzę, że przewodniczącym Rady Europejskiej nie powinien być człowiek, wobec którego być może stawiane będą poważne zarzuty - powiedział Jarosław Kaczyński w "Gazecie Polskiej". Odniósł się w ten sposób do ewentualnego poparcia dla Donalda Tuska na kolejną kadencję jako szefa Rady Europejskiej.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Donald Tusk Gazeta Polska Jarosław Kaczyński PiS premier Rada Europejska Tomasz Sakiewicz wybory samorządowe