Polskie Radio
Section05

Wiadomości z kraju

Mariusz Kamiński w MSWiA. "Czarny scenariusz dla opozycji"

- Nominacja Elżbiety Witek na marszałka Sejmu będzie korzystna dla PiS - przede wszystkim, odeszła z MSWiA, a szefem resortu został Mariusz Kamiński, co dla opozycji jest czarnym scenariuszem - mówił w Polskim Radiu 24 Rafał Ziemkiewicz. - Zgadzam się, że Mariusz Kamiński jest lepszym kandydatem na szefa tego resortu, to lepsze rozwiązanie kadrowe - przyznała Eliza Olczyk. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Eliza Olczyk Łukasz Warzecha Rafał Ziemkiewicz Marek Kuchciński Elżbieta Witek MSWiA Sejm Marszałek Sejmu Wybory parlamentarne 2019 wybory parlamentarne Kukiz'15 PSL

"Lato z Radiem Festiwal". Wyjątkowe koncerty w Stalowej Woli

W Stalowej Woli zakończył się wieczór koncertów "Lato z Radiem Festiwal". Na scenie wystąpili m.in. Sławek Uniatowski, Kasia Kowalska czy Kortez. Koncerty były transmitowane i retransmitowane w Programie Pierwszym Polskiego Radia, a także w radiowej Dwójce, Trójce i Czwórce. Na portalu PolskieRadio.pl i PolskieRadio24.pl dostępny był streaming wydarzenia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Lato z Radiem 2019 Stalowa Wola koncerty MUZYKA Polskie Radio