X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Andrzej Rychard

Jaki był rok 2016 w polityce? Podsumowanie

– To był rok, w którym przypomniano znaczenie polityki, która była zapomniana w ostatnich latach – mówił w Konfrontacjach Idei prof. Andrzej Rychard z Polskiej Akademii Nauk. W Polskim Radiu 24 socjolog, razem z drem Rafałem Matyją z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, podsumował wydarzenia ostatnich miesięcy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Ryszard Bugaj Zdzisław Krasnodębski Andrzej Rychard Platforma Obywatelska PiS program 500+

Rok rządu Beaty Szydło. "PiS trafnie zdiagnozował system"

- Gdyby przefiltrować wszystkie opinie na temat rocznych rządów PiS można znaleźć rzeczy, które nowa władza zrobiła trafnie i te, których nie udało się jej zrobić. Potrafiła ona jednak zdiagnozować pewien stan systemu i dzięki temu wygrała wybory – powiedział w programie Szukając Dziury w Całym socjolog prof. Andrzej Rychard. O tym, czy rządy PiS są symptomem większej zmiany, która dotyka też Zachód, mówił również Bartłomiej Radziejewski z Nowej Konfederacji.
Zobacz więcej na temat:  Łukasz Warzecha Prawo i Sprawiedliwość rząd Beaty Szydło Andrzej Rychard Platforma Obywatelska PSL