Polskie Radio
Section05
Sergiusz Trzeciak

Wybory prezydenckie. Dr Trzeciak: Kosiniak-Kamysz nie chce być w cieniu Kidawy-Błońskiej

- Władysław Kosiniak-Kamysz na siłę stara się pokazać jaka jest różnica miedzy nim, a Małgorzatą Kidawą-Błońską. Wie, że jest to jedyny sposób, by zaczęto o nim mówić w kampanii - powiedział dr Sergiusz Trzeciak, politolog i specjalista od marketingu politycznego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Jerzy Jachowicz kampania wyborcza wybory prezydenckie wybory w Polsce Sergiusz Trzeciak Władysław Kosiniak-Kamysz Polskie Stronnictwo Ludowe PSL

Wybory prezydenckie. Eksperci: w kampanii wyborczej bardzo ważne są emocje

– Każde paliwo do ataku zostanie wykorzystane – mówił w Programie 3 Polskiego Radia dr Sergiusz Trzeciak, specjalista ds. marketingu politycznego. – Niefortunne wypowiedzi mogą wpłynąć poważnie na wyniki głosowania – stwierdził z kolei dr Andrzej Anusz, były polityk, historyk specjalizujący się w dziejach najnowszych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Beata Michniewicz kampania wyborcza wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie polityka Andrzej Anusz Sergiusz Trzeciak

" Osoba publiczna może przez pewien czas zakładać maskę"

- Osoby publiczne bardzo często sabotują swój własny sukces. Na poziomie świadomości chcą osiągnąć sukces, ale nie są do tego dojrzałe i w pewnym nieoczekiwanym momencie robią coś głupiego - coś, co wszyscy oceniają źle – powiedział w programie Szukając Dziury w Całym specjalista od wizerunku Sergiusz Trzeciak. O marketingu politycznym i budowaniu marki osobistej mówił także Maciej Gnyszka z Towarzystw Biznesowych.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Łukasz Warzecha Sergiusz Trzeciak