X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Katarzyna Kornet

Stypendia Centrum Myśli Jana Pawła II

"Inkubator Miłosierdzia", "Przełącz się", "Odkrywcy. Zdobywamy Papieską Odznakę" – te programy wchodzą w ofertę stypendialną Centrum Myśli Jana Pawła II. Stypendyści nie tylko otrzymują wsparcie finansowe, ale wraz ze stypendium dostają wyzwanie pracy opartej na nauce papieskiej. W audycji Droga do Stypendium Maria Jankowska i Kinga Najkowska z Centrum Myśli Jana Pawła II mówiły o oferowanych programach stypendialnych.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 szkolnictwo wyższe Jan Paweł II wolontariat Katarzyna Kornet

Fakty i mity dotyczące programu Erasmus Plus

Czy stypendium, jakie otrzymuje student, jest wystarczające, aby spędzić semestr bądź dwa na zagranicznej uczelni? Na jakim poziomie trzeba znać język obcy, aby móc wziąć udział w programie? Czy trudno dostać się na Erasmusa? Jakich formalności trzeba dopełnić? Na te pytania odpowiadali w audycji Droga do Stypendium dr Paweł Poszytek, dyrektor generalny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowej Agencji Programu Erasmus+ oraz Anna Sokołowska i Gabriela Golińska, stypendystki programu Erasmus Plus.
Zobacz więcej na temat:  Erasmus studia edukacja szkolnictwo wyższe Katarzyna Kornet