X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Singapur

Rozmowy ws. spotkania Trump-Kim Dzong Un w Singapurze?

Wysoki rangą doradca przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una w nocy z poniedziałku na wtorek przybył na lotnisko w Singapurze, najprawdopodobniej w celu omówienia jego spotkania z prezydentem USA Donaldem Trumpem - podał japoński nadawca NHK. Zdaniem mediów może to być znak, że planowane, a potem odwołane spotkanie obu przywódców jednak dojdzie do skutku.
Zobacz więcej na temat:  Donald Trump Kim Dzong Un Korea Północna ŚWIAT USA Singapur

Unia wynegocjowała umowy handlowe z Japonią i Singapurem

Komisja Europejska przedstawiła krajom członkowskim wynegocjowaną propozycję umów gospodarczych i handlowych z Japonią oraz Singapurem. „To dowód zjednoczenia przeciw protekcjonizmowi” - ocenił przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker. O umowie handlowej Unii z Japonią i Singapurem mówiła w audycji Magazyn Europejski redaktorka Polskiego Radia Magdalena Skajewska.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska Jean Claude-Juncker Japonia Singapur Magdalena Skajewska USA Donald Trump