Polskie Radio
Section05
mozaika

ART. SPONSOROWANY Poznaliśmy laureatów jubileuszowej XX edycji Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT

Po raz dwudziesty przyznane zostały najważniejsze i najbardziej prestiżowe nagrody w branży turystycznej. Podczas jubileuszowej gali dwudziestolecia Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT w Warszawie nagrodzono 16 produktów turystycznych. Złoty Certyfikat 2023 otrzymały Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe.
Zobacz więcej na temat:  Polska Organizacja Turystyczna turystyka POLSKA certyfikat mozaika

ART. SPONSOROWANY Sneakersy - must have w streetwearze

Idealne dopełnienie stylówki, a czasami nawet jej główny element. O czym mowa? Oczywiście o sneakersach. To one w prosty sposób przełamią charakter niejednego setu, nadając mu luźnego miejskiego charakteru lub wręcz przeciwnie – tonując wyrazisty look. Szukasz dla siebie idealnej pary? Nie wiesz, czy postawić na dobrze znane klasyki, czy jednak zdecydować się na najnowsze kolekcje z logo znanych marek? Poniżej znajdziesz kilka przykładów, a decyzja i tak będzie należała do Ciebie! Wybierz swój must have i ruszaj zdobywać miasto!
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA mozaika

ART. SPONSOROWANY Współbrzmienia - Ogólnopolski Konkurs Muzyki Improwizowanej: Pokaż nam jak czujesz muzykę!

Uwielbiasz muzykę? Tworzysz np. jazz, blues, folk, muzykę klubową, potrafisz improwizować i sprawić, że dźwięki z Twojego instrumentu zachwycą słuchacza? Jeżeli tak, to Fundacja Most the Most ma dla Ciebie wyjątkową propozycję - Ogólnopolski Konkurs Muzyki Improwizowanej "Współbrzmienia". Właśnie teraz masz szansę pokazać swoje muzyczne umiejętności na szeroką skalę i zdobyć atrakcyjne nagrody!
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA Jazz blues folk improwizacja konkurs mozaika

Jerozolima 2000 lat temu. Tłum najpierw wita, potem krzyżuje

Rozpoczęta właśnie Wielkanoc to najważniejsze święta dla chrześcijan. Śmierć i późniejsze zmartwychwstanie Chrystusa, które są wspominane w czasie Wielkanocy, są podstawą wiary chrześcijańskiej. Dlatego wiele osób w tych dniach przyjeżdża do Jerozolimy, by na własne oczy zobaczyć miejsce, w którym wydarzyła się najważniejsza dla wierzących historia.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Jerozolima Wielkanoc mozaika