Polskie Radio
Section05

polityka

K. Hetman: W. Kosiniak-Kamysz jest w stanie zabrać elektorat A. Dudzie

- Nie mam najmniejszych wątpliwości, że Władysław Kosiniak - Kamysz jest tą osobą, która jest w stanie przekonać do siebie racjonalne centrum sceny politycznej, umiarkowany prawicowy elektorat jednocześnie przeciągając go na swoją stronę i zabierając go prezydentowi Andrzejowi Dudzie - powiedział w "Sygnałach Dnia" europoseł PSL, Krzysztof Hetman. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Stronnictwo Ludowe wybory prezydenckie Władysław Kosiniak-Kamysz Andrzej Duda Katarzyna Gójska

POLSKIE RADIO 24 Mirosław Skowron: Donald Tusk szkodzi swojemu ugrupowaniu

- Jestem zdziwiony działaniem Donalda Tuska - mówił w Polskim Radiu 24 Mirosław Skowron z Super Expressu. Dodał, że fakt iż nie może się on zdecydować czy wrócić do polskiej polityki, działa rozbijająco na największe ugrupowanie opozycyjne. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Platforma Obywatelska Grzegorz Schetyna koalicja obywatelska PiS Prawo i Sprawiedliwość Łukasz Warzecha Donald Tusk

W. Kosiniak-Kamysz kandydatem na prezydenta? Ekspert: szachowe zagranie

Rada Naczelna PSL podjęła uchwałę, w której stwierdza, że naturalnym kandydatem ludowców na prezydenta jest prezes Władysław Kosiniak-Kamysz. - Sam sposób wybrania Władysława Kosiniaka-Kamysza stawia Grzegorza Schetynę pod ścianą. Według mnie to znakomite, szachowe zagranie - mówił na antenie Polskiego Radia 24 politolog dr Dawid Piekarz (Instytut Staszica).
Zobacz więcej na temat:  Władysław Kosiniak-Kamysz Polskie Stronnictwo Ludowe wybory prezydenckie POLSKA opozycja

7x24. Jacek Ozdoba: PO i Warszawa to tematy wielu afer. CBA ma tu dużo pracy

- Można powiedzieć, że CBA ma dużo pracy w Warszawie. PO i Warszawa to tematy wielu afer. Sama Hanna Gronkiewicz-Waltz przyznała, że w Warszawie działała zorganizowana grupa przestępcza - mówił na antenie Polskiego Radia 24 Jacek Ozdoba (Solidarna Polska) w programie "7x24".
Zobacz więcej na temat:  Jacek Ozdoba Adam Bielan Polskie Radio 24 Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska CBA POLSKA