X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Adam Bielan

Adam Bielan: termin referendum problemem do rozwiązania

Prezydent Andrzej Duda zapowiedział złożenie w Senacie wniosku, aby referendum konsultacyjne w sprawie zmiany konstytucji odbyło się 10 i 11 listopada. Wicemarszałek Senatu Adam Bielan z Porozumienia powiedział w radiowej Trójce, że termin konsultacyjnego referendum konstytucyjnego, jest problemem wymagającym rozwiązania.
Zobacz więcej na temat:  Beata Michniewicz prezydent referendum sądownictwo reforma sądownictwa konstytucja Adam Bielan POLSKA

PiS przedstawiło wyniki „Ankiety Konstytucyjnej 2017”

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło wyniki „Ankiety Konstytucyjnej 2017”. Ankieta dotyczy głównych problemów związanych z ustawą zasadniczą. O sporządzenie dokumentu i przekazanie odpowiedzi poproszono dwa lata temu zespół konstytucjonalistów. W Polskim Radiu 24 transmitowaliśmy ogłoszenie wyników Ankiety Konstytucyjnej, a skomentował je na naszej antenie politolog prof. Andrzej Gil z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
Zobacz więcej na temat:  Prawo i Sprawiedliwość Senat Adam Bielan Andrzej Duda Jarosław Kaczyński konstytucja Trybunał Konstytucyjny premier prezydent