Polskie Radio
Section05

POLSKA

POLSKIE RADIO 24 Szef BBN na celowniku ABW. "Spodziewałem się dużo wcześniej"

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego złożyła do prokuratury zawiadomienie po lutowej Radzie Bezpieczeństwa Narodowego. Chodzi o udział w posiedzeniu Sławomira Cenckiewicza. - Mamy tutaj do czynienia z sytuacją po prostu kuriozalną - powiedział w Polskim Radiu 24 senator Koalicji Obywatelskiej Adam Szejnfeld.
Zobacz więcej na temat:  polityka Adam Szejnfeld Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Sławomir Cenckiewicz Rada Bezpieczeństwa Narodowego służby i bezpieczeństwo

TYLKO U NAS Rewizja systemu ETS. Jakóbik: łapiemy się za portfel

Polska będzie zabiegać o rewizję europejskiego systemu handlu uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych. Rozmowy na ten temat będą prowadzone podczas czwartkowego szczytu Rady Europejskiej w Brukseli. - W czasach optymizmu cieszymy się, że ratujemy klimat, a w czasach problemów gospodarczych łapiemy się za portfel - powiedział w Polskim Radiu 24 Wojciech Jakóbik, ekspert ds. bezpieczeństwa energetycznego, Ośrodek Bezpieczeństwa Energetycznego.
Zobacz więcej na temat:  ETS energetyka polityka Unia Europejska