Polskie Radio
Section05

ŚWIAT

Rozmowy o współpracy i walce z COVID-19. Mateusz Morawiecki spotka się z Pedro Sanchezem

W Alcalá de Henares pod Madrytem odbędą się dziś polsko-hiszpańskie konsultacje międzyrządowe. Spotkaniom delegacji będą przewodniczyć premierzy Mateusz Morawiecki i Pedro Sanchez. Rozmowy będą dotyczyć koordynacji działań związanych z pandemią COVID-19, polityki klimatycznej, wyzwań migracyjnych oraz polityki sąsiedztwa
Zobacz więcej na temat:  Hiszpania premier Mateusz Morawiecki Polityka zagraniczna Polski COVID-19