Polskie Radio
Section05
basen

Chaos i przemoc na pływalniach Berlina. Imigranckie gangi szaleją, pracownicy boją się o życie

Basen publiczny Columbiabad, zamknięty w czerwcu z powodu bijatyki, wciąż pozostaje nieczynny dla mieszkańców Berlina - informuje dziennik "Der Tagesspiegel". Pracownicy basenu boją się przychodzić do pracy. W liście wystosowanym do nadzorcy basenów miejskich (Berliner Bäder-Betriebe) relacjonowali, że są terroryzowani psychicznie przez młodych imigrantów.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Niemcy basen

"Cicha ziemia", "Bestia" i "Rodzice kontra influencerzy". Premiery na koniec wakacji

Widzowie, którzy wybiorą się do kina w najbliższych dniach, będą mogli zobaczyć polski dramat, amerykański thriller z lwem ludobójcą i sympatyczną rodzinną komedię włoską. Na ekranach kin także amerykański melodramat i dreszczowiec południowokoreański. W "Magazynie bardzo filmowym" mówiliśmy o kinowych premierach.
Zobacz więcej na temat:  kino Michał Montowski Włochy komedia Agnieszka Żulewska basen RPA Republika Południowej Afryki ojciec influencer influencerzy media społecznościowe Korea Południowa USA call center

Nagrywał kobietę w przebieralni na basenie. W jego mieszkaniu policja znalazła narkotyki

- Mokotowscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który w przebieralni jednego z parków wodnych wsunął smartfon do kabiny, gdzie przebierała się 21-letnia kobieta i nagrał ją - powiedział rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy. Dodał, że podczas przeszukania mieszkania sprawcy śledczy znaleźli 250 gramów marihuany.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA sąd przestępczość policja służby i bezpieczeństwo Warszawa basen