X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Joanna Lichocka

Joanna Lichocka: wygrana w wyborach potwierdza nasz mandat

- Osiągnęliśmy dobry wynik wyborczy przy prawie dwukrotnie wyższej frekwencji niż pięć lat temu. To pokazuje, jak wielu Polaków więcej nam zaufało. Jest to dla nas źródło satysfakcji i nadzieja na kolejne wybory - powiedziała w Polskim Radiu Joanna Lichocka, posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Gośćmi programu byli również politycy: Marcin Święcicki (Koalicja Europejska) i Jarosław Sachajko (Kukiz'15).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Parlament Europejski Unia Europejska wybory do Parlamentu Europejskiego wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 polityka Joanna Lichocka PiS Prawo i Sprawiedliwość Marcin Święcicki Platforma Obywatelska Kukiz'15 Katarzyna Gójska

Joanna Lichocka: ściema jest charakterystyczna dla PO

- Nie zgadzamy się na: wprowadzanie ideologii homoseksualnej do szkół, adopcje dzieci przez pary homoseksualne i legalizację związków homoseksualnych. Czyli na to wszystko, co po cichu chce wprowadzać Platforma Obywatelska - powiedziała w Polskim Radiu 24 Joanna Lichocka, posłanka PiS i kandydatka tej partii w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Joanna Lichocka polityka Adrian Klarenbach Prawo i Sprawiedliwość PiS Platforma Obywatelska Rafał Grupiński

Joanna Lichocka o publikacji "Super Expressu": to obrzydliwe

- Odbieram to jako niesłychane przekroczenie dopuszczalnych granic. Posłużenie się informacjami dotyczącymi życia rodzinnego, które bezpośrednio uderzają w dzieci jest skandalem, z którym raczej nie mieliśmy do czynienia – powiedziała w rozmowie z portalem wPolityce.pl posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Skomentowała w ten sposób ujawnione przez Piotra Gajdzińskiego prywatne informacje dotyczące premiera Mateusza Morawieckiego.
Zobacz więcej na temat:  Joanna Lichocka Mateusz Morawiecki premier

Joanna Lichocka: Wielkopolska jest naszą kolebką

- Tam Polska się zaczęła. Na tym terenie znajduje się ogromne dziedzictwo architektoniczne i artystyczne, rzeźby i freski niewiele gorsze niż we Włoszech i Francji – mówiła Joanna Lichocka, posłanka PiS. W audycji "Pora na kulturę" gościła także dr Izabella Galicka, która wraz z Hanną Sygietyńską odnalazła obraz El Greco "Ekstaza św. Franciszka".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Joanna Lichocka Kalisz wielkopolskie KULTURA

Joanna Lichocka: mamy plan na wypadek zablokowania matur

Polskie Radio dotarło do informacji o zamiarach blokowania przez część nauczycieli egzaminu maturalnego. - Mamy plan działania na wypadek zablokowania promocji maturzystów, ale nie bardzo wierzę, że do takiej blokady dojdzie. (…) Mam nadzieję, że nie jest to program ZNP - mówiła na antenie radiowej Jedynki Joanna Lichocka, posłanka Prawa i Sprawiedliwości. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Joanna Lichocka Katarzyna Gójska strajk nauczycieli Sławomir Broniarz matura

Joanna Lichocka: moje filmy o Smoleńsku to świadectwo prawdy

Była w Katyniu, gdy w pobliskim Smoleńsku doszło do katastrofy samolotu z polskim prezydentem na pokładzie. Jako dziennikarka nakręciła cztery filmy dokumentalne związane z tym tragicznym wydarzeniem z 10 kwietnia 2010 roku. Posłanka PiS Joanna Lichocka w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl opowiedziała, dlaczego je zrealizowała i co chciała nimi pokazać.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Joanna Lichocka Smoleńsk katastrofa smoleńska