X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Ryszard Kukliński

Czy Ryszard Kukliński zasługuje na najwyższe honory?

10. rocznica śmierci Ryszarda Kuklińskiego i premiera filmu o nim powodują, że sprawa pułkownika wraca do publicznej dyskusji. Miejscem polemiki stał się Sejm, który nie zdołał przyjąć specjalnej uchwały w sprawie Kuklińskiego. Pojawiają się społeczne inicjatywy budowy pomników i nazywania ulic imieniem pułkownika. I cały czas pojawia się pytanie: czy był on zdrajcą czy bohaterem?
Zobacz więcej na temat:  CIA historia PRL Kuba Strzyczkowski Ryszard Kukliński Trójka USA ZSRR

Czy Kukliński zasługuje na najwyższe honory?

10 rocznica śmierci Ryszarda Kuklińskiego i premiera filmu o nim, powodują, że sprawa pułkownika wraca do publicznej dyskusji. Miejscem polemiki stał się Sejm, który nie zdołał przyjąć specjalnej uchwały w sprawie Kuklińskiego. Pojawiają się społeczne inicjatywy budowy pomników i nazywania ulic imieniem pułkownika. I cały czas pojawia się pytanie czy był on zdrajcą czy bohaterem?
Zobacz więcej na temat:  CIA historia PRL Ryszard Kukliński USA ZSRR