Polskie Radio
Section05
katarzyna piekarska

Emerytura, migranci: najważniejsze tematy kampanii

Czy politycy nie przesadzają, szermując obietnicami? Jakie pomysły mają w sprawie emerytur, górnictwa, kryzysu emigracyjnego? Czy przewidzieli, skąd wezmą pieniądze na realizację swych zapowiedzi? - o tym rozmawiali politycy w audycji Jedynki "Tydzień kontra tydzień".
Zobacz więcej na temat:  Adam Bielan Iwona Śledzińska-Katarasińska katarzyna piekarska PiS PO SLD wybory parlamentarne 2015 Zjednoczona Lewica Joanna Osińska zjednoczona prawica

Spór o deklarację wiary wciąż trwa. Jakie są granice klauzuli sumienia?

- Nie lekarz, ale administracja placówki medycznej powinna informować pacjenta, gdzie może uzyskać świadczenie, którego nie chce wykonać lekarz z uwagi na konflikt sumienia - uważa RPO Irena Lipowicz. Goście "Pulsu Trójki”, Katarzyna Piekarska SLD i Stanisław Karczewski PiS, mieli na ten temat podzielone zdania.
Zobacz więcej na temat:  aborcja Bogdan Chazan chrześcijaństwo katarzyna piekarska Kościół katolicki NFZ zdrowie

Piekarska i Migalski w wyścigu do Parlamentu Europejskiego?

Katarzyna Piekarska z SLD przyznaje, że zastanawia się nad startem w wyborach. A Marek Migalski oficjalnie potwierdza, że wystartuje. O tym, jak tworzone są listy partyjne kandydatów do Brukseli oraz o czym powinno się mówić w kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego dyskutują goście "Pulsu Trójki".
Zobacz więcej na temat:  katarzyna piekarska Marcin Zaborski Marek Migalski Parlament Europejski wybory do Parlamentu Europejskiego