X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Przemysław Wipler

Prezes PiS: policja coraz częściej łamie prawo

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zwrócił się do Rzecznika Praw Obywatelskich o zajęcie stanowiska ws. coraz częstszego - według niego - "łamania w Polsce podstawowych praw obywatelskich przez policję". W swym liście przytacza m.in. interwencję policji przed siedzibą Jastrzębskiej Spółki Węglowej.
Zobacz więcej na temat:  demonstracje Jarosław Kaczyński jastrzębska spółka węglowa PiS policja Prawo i Sprawiedliwość Przemysław Wipler Rzecznik Praw Obywatelskich

Politycy winni szturmu na PKW? "Nieodpowiedzialni"

Poseł Przemysław Wipler, który w czwartek dołączył do protestu w siedzibie Państwowej Komisji Wyborczej, teraz odcina się od okupujących PKW pod hasłem "Stop manipulacjom wyborczym". Jego obecność wśród protestujących spotkała się już ze zdecydowaną krytyką. O działanie na szkodę państwa oskarżani są też liderzy PiS i SLD.
Zobacz więcej na temat:  protest Przemysław Wipler wybory samorządowe wybory samorządowe 2014 wyniki wyborów samorządowych 2014

Nagranie z monitoringu potwierdza wersję P. Wiplera?

„Super Express" i "Fakt" ujawniły nagranie incydentu pomiędzy posłem i policjantami, do którego doszło pod warszawskim klubem nocnym w październiku 2013 r. Wipler oświadczył w czwartek, że będzie domagał się sprawiedliwości i oczekuje wyjaśnień ze strony komendanta głównego policji, Bartłomiej Sienkiewicza, oraz premier Ewy Kopacz, która była w czasie nagłośnienia sprawy marszałkiem Sejmu.
Zobacz więcej na temat:  Ewa Kopacz policja Przemysław Wipler Warszawa