X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Kazimierz Michał Ujazdowski

"Kazimierz Ujazdowski to kandydat zbyt konserwatywny"

- Do wyborów samorządowych idziemy pod koalicyjnym szyldem z PO. Będziemy ogłaszać kolejnych wspólnych kandydatów na prezydentów miast. Koalicja jest tak zbudowana, by spory nie psuły całości. Nie jest jednak tajemnicą, że we Wrocławiu wystawimy dwóch kandydatów – Platforma będzie miała swojego, a Nowoczesna swojego – mówiła w audycji 24 Pytania przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Nowoczesna Katarzyna Lubnauer wybory samorządowe Wrocław Kazimierz Michał Ujazdowski Platforma Obywatelska Prawo i Sprawiedliwość Grzegorz Schetyna

"Nie marnujmy naszych szans po wyborach"

– Angela Merkel jest bardziej niż przeciętny europejski polityk wrażliwa na imperializm Władimira Putina i zapewne podtrzyma kurs swojej polityki, szczególnie jeśli jej aliantem będzie FDP – mówił w Trójce eurodeputowany Michał Kazimierz Ujazdowski. Dodał, że kanclerz jest za integeracją całej UE, a nie tylko strefy euro, co leży w interesie Warszawy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Niemcy Paweł Lisicki Kazimierz Michał Ujazdowski relacje polsko-niemieckie

"Nie spodziewam się wdrożenia sankcji wobec Polski"

We wtorek unijny liderzy dyskutowali na temat sytuacji w naszym kraju i prowadzonej przez Brukselę procedurze kontroli praworządności. Wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans mówił po spotkaniu, że uzyskał poparcie większości państw dla swych działań i rekomendacji dla Polski. – Nie spodziewam się wdrożenia sankcji, ale Rzeczpospolita płaci za błędną politykę PiS na zewnątrz, dotyczącą Trybunału Konstytucyjnego – mówił w audycji Rozmowa Poranka – 24 Pytania eurodeputowany Kazimierz Michał Ujazdowski.
Zobacz więcej na temat:  Kazimierz Michał Ujazdowski Frans Timmermans Komisja Europejska Bruksela Prawo i Sprawiedliwość

Europosłowie: "Na Białorusi metody KGB na wzór sowieckich"

Ponad 70 europosłów zaapelowało w środę do szefów instytucji UE i szefowej unijnej dyplomacji o "poważne przemyślenie" polityki wobec Białorusi w świetle ostatnich działań białoruskich władz wobec demonstrantów oraz aresztowań dziennikarzy i opozycjonistów. Podpisali się pod nim europosłowie z PiS i PO.
Zobacz więcej na temat:  Raport Białoruś Białoruś MSZ opozycja demokratyczna Aleksander Łukaszenka ŚWIAT Unia Europejska Anna Fotyga Parlament Europejski Michał Boni Danuta Huebner Bolesław Piecha Kazimierz Michał Ujazdowski Beata Gosiewska