X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
kosmetyki

Egzotyczne rynki szansą dla polskich producentów kosmetyków

Na przestrzeni ostatnich pięciu lat znacząco zmieniła się lista głównych krajów importujących kosmetyki z Polski. Jeżeli firmy krajowe w sposób właściwy wykorzystają możliwości, jakie zarysowują się w różnych częściach świata, to w gronie największych importerów kosmetyków z Polski dojdzie do kolejnych przetasowań, podkreśla Renata Dutkiewicz, dyrektor Sektora Spożywczego i FMCG w Banku Zachodnim WBK.
Zobacz więcej na temat:  kosmetyki eksport Dariusz Kwiatkowski

Kosmetyczny niezbędnik, czyli urodowi ulubieńcy

Trudno by nam dziś było wskazać kobietę, która kosmetyków nie używa. Nawet jeśli któraś nie jest wielbicielką makijażu, codziennie serwuje swojej skórze zabieg oczyszczania i nawilżania, po czym choć odrobinę tuszuje rzęsy i używa delikatnej szminki. Prawda jest taka, że kobiety kochają kosmetyki i chętnie ich używają. Po jakie sięgają najczęściej?
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA moda i uroda uroda kosmetyki kobieta