X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Piotr Zgorzelski

"Dobrosąsiedzkich stosunków nie można budować na kłamstwie"

- Z wielki żalem odnotowałem fakt, że w porządku obrad Sejmu nie ma tak ważnej rzeczy, jaką jest upamiętnienie ofiar ludobójstwa na Wołyniu - powiedział Piotr Zgorzelski, poseł PSL. - Będziemy pytać z trybuny sejmowej dlaczego PiS cofnął się i zamiata pod dywan tak ważną z punktu widzenia pamięci historycznej sprawę - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Beata Michniewicz HISTORIA Piotr Zgorzelski PSL Sejm Trójka Ukraina Wołyń

Piotr Zgorzelski (PSL): możliwy konsensus w sprawie TK

- Pracujemy nad kompromisowymi rozwiązaniami dotyczącymi sporu o Trybunał Konstytucyjny - zapowiada poseł PSL Piotr Zgorzelski. Zdaniem gościa "Sygnałów Dnia" praprzyczyna tego kryzysu tkwi w poprzedniej kadencji i jak mówi - "trzeba się uderzyć w piersi". - Ale za pogłębianie tego sporu odpowiedzialna jest obecna partia rządząca - dodaje.
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda Krzysztof Grzesiowski Piotr Zgorzelski PiS Platforma Obywatelska Prawo i Sprawiedliwość PSL Trybunał Konstytucyjny