X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Piotr Zgorzelski

Co dalej z kryzysem parlamentarnym?

- U progu 2017 roku wielu ludzi zadaje sobie pytanie: co musiałoby się wydarzyć, żeby końca dobiegła wojna plemienna między PiS a PO, coraz silniej, choć nie bez elementów bratobójczej rywalizacji, wspierana przez Nowoczesną. Wiele wskazuje na to, że konflikt zaostrzony pod koniec roku, czego znakiem jest okupacja sali plenarnej Sejmu nie łatwo będzie wygasić czy przekształcić w bardziej licującą z powagą parlamentu powagę sporu - mówił Marek Mądrzejewski, zapraszając na "Debatę Jedynki".
Zobacz więcej na temat:  Marek Mądrzejewski Piotr Zgorzelski Tomasz Rzymkowski Andrzej Czerwiński Janusz Szewczak Sejm budżet Polski

Piotr Zgorzelski: klub PSL jest eksterminowany przez PiS

– Klub parlamentarny PSL wykazuje maksimum dobrej woli, jeśli chodzi o współpracę. Z drugiej strony nie ma jednak najdrobniejszego gestu, jesteśmy eksterminowani przez PIS - mówił w audycji Rozmowa Poranka – 24 Pytania Piotr Zgorzelski, poseł PSL. Gość podsumowywał rok pracy rządu Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Piotr Zgorzelski PiS polityka POLSKA Polskie Radio 24 PSL rolnictwo rząd Beaty Szydło wieś

"Dobrosąsiedzkich stosunków nie można budować na kłamstwie"

- Z wielki żalem odnotowałem fakt, że w porządku obrad Sejmu nie ma tak ważnej rzeczy, jaką jest upamiętnienie ofiar ludobójstwa na Wołyniu - powiedział Piotr Zgorzelski, poseł PSL. - Będziemy pytać z trybuny sejmowej dlaczego PiS cofnął się i zamiata pod dywan tak ważną z punktu widzenia pamięci historycznej sprawę - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Beata Michniewicz HISTORIA Piotr Zgorzelski PSL Sejm Trójka Ukraina Wołyń