X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
PolskieRadio 24

„Juncker chce bliżej poznać szefa polskiego rządu”

We wtorek premier Mateusz Morawiecki spotka się w Brukseli z przewodniczącym Komisji Europejskiej Jean-Claudem Junckerem. - Juncker chce poznać bliżej szefa rządu piątego co do wielkości państwa Unii Europejskiej po Brexicie i największego państwa nowej Unii – powiedział w audycji 24 Pytania europoseł PiS Ryszard Czarnecki.
Zobacz więcej na temat:  Jean Claude-Juncker Frans Timmermans Unia Europejska Mateusz Morawiecki Ryszard Czarnecki PolskieRadio 24 POLSKA

Kraje UE za pracami ws. praworządności w Polsce

W Brukseli zakończyło się spotkanie unijnych ministrów do spraw europejskich. Omawiana była m.in. sytuacja w Polsce. Wnioskowała o to Komisja Europejska, która uważa, że w naszym kraju istnieje systemowe zagrożenie dla praworządności. O spotkaniu ws. Polski mówił w audycji Gorący Temat Dawid Wildstein, szef publicystyki w TVP Info.
Zobacz więcej na temat:  Polska w Unii Europejskiej Unia Europejska Bruksela Komisja Europejska Frans Timmermans PolskieRadio 24